Afiša

23.oktobrī pulksten 18.00 Māriņkalna tautas namā - IV Valodas un folkloras svētki “Kopējais un atšķirīgais latviešu un lietuviešu valodā un folklorā”. Programmā: * lietuviešu dziesmas un dejas.

23.oktobrī pulksten 18.00 Māriņkalna tautas namā - IV Valodas un folkloras svētki "Kopējais un atšķirīgais latviešu un lietuviešu valodā un folklorā". Programmā:
* lietuviešu dziesmas un dejas,
* baltu valodu kontakti,
* lietuviešu un latviešu dzejas diena,
* zintniecība Lietuvā un Latvijā. Piedalās Bauskas lietuviešu kultūras biedrības "Dobilelis" folkloras kopa, Valmieras lietuviešu biedrības vadītāja Regīna Valtenberga, Baltu valodas katedras asociētā profesore Laimute Balode, LU profesore Dace Markus, Veclaicenes sieviešu vokālais ansamblis, Ziemeru folkloras kopa.
- 22.oktobrī pulksten 22.00 Alūksnē, spēļu un atpūtas zālē "Klondaika" - balle. Spēlēs Normunds.
- 23.oktobrī Alsviķu kultūras namā:
* pulksten 19.00 disenīte bērniem. Spēlēs DJ Jurka.
* pulksten 22.30 nakts diskotēka jauniešiem. Spēlēs DJ Migla,
DJ Jurka.
- 23.oktobrī Zeltiņu tautas namā:
* pulksten 20.00 joku luga divos cēlienos "Kā Pampāļu Pēteris sievu meklēja" Zeltiņu amatierteātra sniegumā;
* pulksten 22.00 balle. Spēlēs grupa "Naktsputni".
- 26.oktobrī no pulksten 14.00 Zeltiņu tautas namā - IK "Abariņa" ielūdz uz piepūšamo lēkājamo atrakciju "Aisbergs".
- 30.oktobrī pulksten 19.00 Apes tautas namā - Alūksnes tautas teātra "Slieksnis" izrāde - A.Zelča komēdija divos cēlienos "Kokakvass".
- 30.oktobrī pulksten 19.00 Kolberģu tautas namā - Mārkalnes dramatiskās kopas izrāde - A.Upīts "Dzimumdienas rītā".
- Alūksnes Novadpētniecības un mākslas muzejā:
* līdz 4.decembrim izstāde "Atkušņa" jaunie mākslinieki". Izstāde ir novadnieka Leo Kokles 80 gadu jubilejas gada noslēgums. Pārstāvēti Ojārs Ābols, Biruta Baumane, Boriss Bērziņš, Gunārs Cīlītis, Edgars Iltners, Leo Kokle, Laimdots Mūrnieks, Jānis Osis, Vilis Ozols, Rita Valnere, Harijs Veldre, Uldis Zemzaris. Gleznas izstādē deponētas no Valsts Mākslas muzeja, Mākslinieku savienības muzeja kolekcijām un privātkolekcijām, foto un dokumentu kopijas no Mākslas akadēmijas informācijas centra un Latvijas Valsts arhīva.
Pastāvīgās ekspozīcijas:
*Marienburgas cietoksnis.
* Stāsts par Leo Kokli.

Citu datumu laikraksti

  • Divas taisnības - viena vēsture

    Pagājušajā nedēļā bija vairāki politiski sabiedriski notikumi. Pēkšņās premjera Induļa Emša problēmas ar veselību neietekmēja Latvijas politikas...

  • Sāk ganīties pirmās gaļas šķirnes govis

    Gaujienas pagasta zemniekam Andrim Jegorovam atvestas gaļas šķirnes baltas, melnas un brūnas govis, kas turpmāk ganīsies Ziemeļgaujas ielejā un...

  • Rīko Rudens balli un savdabīgu loteriju

    Gandrīz 200 ilzeniešu sestdien tikās Rudens ballē, kur lustējās, saņēma pateicību no pagasta padomes un piedalījās loterijā, kurai laimestus bija...