Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Afiša

30.decembrī pulksten 22.00 Malienas tautas namā - Vecgada balle kopā ar deju mūzikas grupu “Laineri”.

30.decembrī pulksten 22.00 Malienas tautas namā - Vecgada balle kopā ar deju mūzikas grupu "Laineri".
- 31.decembrī pulksten 24.00 Alūksnē, pie administatīvās ēkas, notiks Jaungada salūts.
- 31.decembrī pulksten 22.00 Jaunannas tautas namā -Vecgada kernevālballe. Spēlēs grupa "A - Z". Aicinām līdzi ņemt "groziņu" un labu noskaņojumu.
- 2004.gada 1.janvārī pulksten 00.30 Alūksnē, administratīvās ēkas lielajā zālē - Jaungada naktsballe. Spēlēs Zigmārs, Andris, Arnis. Darbosies kafejnīca. Ir iespēja rezervēt galdiņus.
- 2004.gada 1.janvārī no pulksten 00.30 Alūksnē, atpūtas klubā "Jolanta" - Jaungada 2004. "trakā" nakts - karaoke, pārsteigumi un dejas līdz rītam. Tas viss kopā ar DJ Santaklausu.
Ieeja - no 18 gadu vecuma.
- 2004.gada 1.janvārī pulksten 00.30 Alūksnes tautas namā -Jaungada nakts dejas. Spēlēs
DJ Mix.
- 2004.gada 1.janvārī pulksten 00.30 Annas tautas namā - balle "Laimīgu jauno gadu anneniešiem Annā!" kopā ar grupu "Draugi" (Balvi).
- 2004.gada 1.janvārī pulksten 01.00 Apes tautas namā -Jaungada balle. Spēlēs A.Maltavnieka ģimene.
- 2004.gada 1.janvārī pulksten 22.00 Sofikalna tautas namā -Jaungada vakars. Spēlēs grupa "Kardināls".
- 2004.gada 1.janvārī pulksten 20.00 Mārkalnes tautas namā -masku balle. Spēlēs grupa "Rolise" (Gulbene). Īpaši gatavotām maskām ieeja - brīva.
- 2004.gada 2.janvārī no pulksten 22.30 Alūksnē, atpūtas klubā "Jolanta" - labākos pagājušā gada hitus piedāvā DJ Juris.Būs dejas un jautrība visas nakts garumā.
- 2004.gada 3.janvārī pulksten 21.00 Malienas tautas namā -diskotēka. Spēlēs DJ Lisa Poļana, DJ Deniss.
- 2004.gada 3.janvārī no pulksten 22.30 Alūksnē, atpūtas klubā "Jolanta" - "Bonifācija brīvdienu" noslēgums - dejas studentiem kopā ar DJ Salvi. Akcija viskija "Clontarf" kokteiļiem - šoreiz lētāk.
- Alūksnes kinoteātrī "Liesma"
* 30.decembrī pulksten 19.00 un 21.00 - ģimenes komēdija "Ko vēlas meitene".
- Alūksnes Novadpētniecības un mākslas muzejā:
* decembrī un janvārī - informatīva Alūksnes vizītkarte "Kā sena teika stāsta".
* līdz 2004.gada janvārim - izstāde veltīta šaursliežu dzelzceļa līnijas Gulbene-Alūksne 100 gadu jubilejai un izglītojoša viktorīna "Ko es zinu par bānīti?".
* līdz 2004.gada 7.februārim - izstāde "Pūrs". Tautas lietišķās mākslas studijas "Rītausma"darbu izstāde.Taigas Podegrades personālizstāde.
* līdz 2004.gada 3.janvārim - izstāde "Mirkļi fotoattēlos". Autors Gunārs Ozoliņš.
* no 2004.gada 9.janvāra līdz 28.februārim - atraktīva izstāde "Ūdenī un gaisā". Izstāde veidota Latvijas-Dānijas projektā "Vides gidu tīkla izveidošana Latvijā".
Pastāvīgās ekspozīcijas
* Marienburgas cietoksnis.
* Stāsts par Leo Kokli.
* Bijušais skulptūras dārzs (muzeja tēlniecības kolekcija).

Citu datumu laikraksti

 • Pirms svētkiem augstskolā paplašina telpas

  Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības augstskolas Alūksnes studiju centram ir paplašinātas telpas, izveidojot lielāku biblitēku.Rīgas Pedagoģijas...

 • Aicina apvienoties bronhiālās astmas slimniekus

  Latvijas Astmas un alerģijas biedrība izteikusi priekšlikumu tās nodaļu veidot arī Alūksnē. Latvijā biedrība darbojas jau trīspadsmit gadus un tai ir...

 • Vanadzēni svinēs svētkus

  “Daugavas Vanagi Latvijā” Alūksnes nodaļa Alūksnes tautas namā 28.decembrī pulksten 10.00 vanadzēniem rīko svētku pasākumu."Daugavas Vanagi Latvijā"...

 • Velk bluķi un dedzina grēkus

  Mālupes pagastā kultūras darbinieki ceturtdien organizēja nebijušu pasākumu - bluķa vilkšanu pa pagasta iestādēm, lai aizdzītu visus ļaunos...

 • Skatlogus rotā savam un klientu priekam

  Iestājoties krēslai, pilsētas ielās iedegas laternas, arī veikalu skatlogos sāk mirdzēt sveču liesmiņas un daudzkrāsainas lampiņas.Iestājoties...

 • Iepazīst mazpulka radošo darbu

  Ziemeru 29.mazpulka dalībnieku projekti guvuši atzinību ne tikai Alūksnes rajonā, bet ir pazīstami arī valstī. Ar viņu veikumu pamatskolā un pagastā...