Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Afiša

26. un 27. jūlijā Trapenes apkārtnē notiks Latvijas Trofi-reidu kausa izcīņas apvidus automašīnām (džipiem) 4. posms "Trapenes purvi".

26. un 27. jūlijā Trapenes apkārtnē notiks Latvijas Trofi-reidu kausa (LTK) izcīņas apvidus automašīnām (džipiem) 4. posms "Trapenes purvi":
* 26. jūlijā no pulksten 9.30 līdz 10.30 - dalībnieku reģistrācija atpūtas vietā "Luksti" pie Lukstu ezera Trapenes pagastā, telšu celtniecība reģistrācijas vietā (nometnē), no 9.45 līdz 11.00 - tehniskā komisija nometnē, 11.30 - dalībnieku sapulce un pēc tās - starts, apmēram 20.00 - pirmās dienas finišs nometnē.
* Interesantākie posmi: speciālais posms (SP) triāls karjerā pie Sētas ezera - pulksten 12.15; SP pa zemām, vietām pāplūdušām pļavām - no 12.30; SP pa zemām pļavām ar purviņiem, grāvjiem - ap 14.00 un 16.30; SP pa purvainu meža ceļu ar dziļām risēm - ap 15.30; 27. jūlijā pulksten 10.00 - otrās dienas starts, ap 15.00 - otrās dienas finišs nometnē, 16.00 - rezultātu paziņošana, uzvarētāju apbalvošana.
* Interesantākie posmi: SP triāls karjerā pie ceļa Ape - Ādams 2 km no Vidzemes šosejas - 10.00; SP upes šķērsošana kādreizējā tilta vietā - ap 13.00.
* Programmā: leģenda, orientēšanās, triāls, speciālie posmi, brasli, rises, zemas pļavas, purvi un cits. LTK maršruts izveidots pa Trapenes, Ilzenes, Alsviķu pagasta un Apes lauku teritorijās esošajiem lauku un meža ceļiem un purviem. Distances kopgarums - apmēram 120 kilometri.
26.jūlijā Rēzeknē, Festivāla parkā, notiks motociklistu festivāls "Klaidoņu dienas 2003". Motociklistu parāde sāksies pulksten 17.00 no viesnīcas "Latgale". No pulksten 18.00 - atrakcijas motociklistiem un skatītājiem. No 20.00 - triāla meistaru paraugdemonstrējumi. Vakarā - koncerts, pēc 23.00 - striptīzs. Ieejas maksa - 2 lati.
No 28. jūlija līdz 3.augustam notiks Mārkalnes pagasta svētki. Programma:
* 28.jūlijā pulksten 14.00 - svētku atklāšana pagasta centrā. Grupas "Cielaviņa" (Alūksne) koncerts. Pēc atklāšanas dosies uz skolas un pagasta muzeju.
* 29.jūlijā pulksten 11.00 - ekskursija pa pagastu (pulcēšanās pie pagasta ēkas). Apskates vietas - z/s "Robežnieki", z/s "Sauleskalns", Ķēniņkalna lielais laukakmens, Alūksnes virsmežniecības meža mācību taka.
* 30.jūlijā pulksten 10.00 - pie skolas tiek aicināti bērni kopā ar vecākiem ceļojumā pa bērnības zemi - akmeņu apgleznošana, lelles izveidošana, zīmēšana uz asfalta un citas nodarbes.
* 31.jūlijā notiks sporta diena skolas sporta laukumā - riteņbraukšana, ģimeņu stafete, vieglatlētika, basketbola soda metieni, draudzības spēle futbolā un virves vilkšana.
* 1.augustā pulksten 18.00 tautas namā - bērnu drāmas kolektīva G.Frīdenfeldes izrāde "Pieci mazi cilvēciņi".
* 2.augustā pulksten 10.00 pie skolas - ziedu izstāde un pagasta amatnieku darbu izstāde; pulksten 16.00 pašvaldībā notiek bijušo pagasta darbinieku tikšanās; no pulksten 17.00 - skolas 135 gadu svinību dalībnieku reģistrācija; pulksten 18.45 - koncerta dalībnieku svētku gājiens no pašvaldības ēkas uz skolu; pulksten 19.00 - svētku koncerts, skolas 135 gadu jubilejas svinības; pulksten 23.00 - filma par Mārkalni (pie skolas); pēc koncerta pie skolas notiks zaļumballe kopā ar Ēriku Gruzniņu un Santu Kasparsoni.

Citu datumu laikraksti

 • Nākotnes nauda jeb Dalība 2.pensiju līmenī

  Lai gan masu medijos ir bijis šķietami daudz informācijas par dalību 2.pensiju līmenī, ir cilvēki, kas nav tai pievērsuši uzmanību, it kā tas viņus...

 • Aicina uz teātra svētkiem Dikļos

  Uz kārtējo "teātrinieku" kopā sanākšanu 9.augustā aicina Dikļu pagasts Valmieras rajonā.Uz kārtējo "teātrinieku" kopā sanākšanu 9.augustā aicina...

 • Vārds un tā īpašnieks ietekmē viens otru

  Numeroloģija kā mācība ir ārkārtīgi sena.Numeroloģija kā mācība ir ārkārtīgi sena. Ar tās palīdzību iespējams noteikt cilvēkam piemērotāko profesiju,...

 • Tauriņam pa pēdām

  Maigonis Tauriņš ieāva kājas garos gumijas zābakos, jakas kabatā iestūķēja baltā papīrā ietītu sviestmaizi un uzmeta galvā zaļu naģeni. - Ilgi būsi?...

 • Palīdzēs atrast nozagtus suņus

  Pārtikas un veterinārā dienesta Alūksnes pārvalde palīdzēs atrast īpašniekiem nozagtus suņus, kas, iespējams, atrodas Talsu rajona Ģibuļu pagasta...

 • Jauniešus pārņem datorspēļu trakums

  Datorspēles nav jaunums. Jau vairāk nekā desmit gadus dažādas spēles ir pieejamas bērniem un ne tikai.Datorspēles nav jaunums. Jau vairāk nekā desmit...