Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Afiša

17.aprīlī pulksten 22.30 Alūksnē, atpūtas klubā "Jolanta" - pirmslieldienu "tuss" - diskotēka "Deju mūzikas nakts" ekskluzīvā izpildījumā ar DJ Juri un Miglu.

17.aprīlī pulksten 22.30 Alūksnē, atpūtas klubā "Jolanta" - pirmslieldienu "tuss" - diskotēka "Deju mūzikas nakts" ekskluzīvā izpildījumā ar DJ Juri un Miglu.
Alūksnes Bērnu un jauniešu centrs 17.aprīlī pulksten 15.00 aicina uz Olgas konkursu - disenīti bērniem un jauniešiem Alūksnē, Dārza ielā 11, administratīvās ēkas zālē.
18.aprīlī pulksten 22.30 Alūksnē, atpūtas klubā "Jolanta" - fantastisks parodiju šovs pieaugušajiem. Lieldienu deju maratons, jēlo olu plēšanas šovs (konkursi, balvas) kopā ar Lieldienu zaķi un DJ Martinu.
18.aprīlī pulksten 14.00 Zeltiņu tautas namā - J.Švarca pasaku luga "Pelnrušķīte" Zeltiņu drāmas kolektīva sniegumā.
18.aprīlī pulksten 22.00 Alūksnes tautas namā "Latviešu karaoke studija" sadarbībā ar diskotēku "Non stop music" piedāvās jautrību un dejas.
19.aprīlī pulksten 22.30 Alūksnē, atpūtas klubā "Jolanta" – Lieldienu dejas un konkursi "Ar un par olām" kopā ar DJ Uruli un Juri. Jautrība visas nakts garumā. Ja līdzi ir krāsotas olas, ieeja - lētāka.
19.aprīlī pulksten 20.00 Mārkalnes tautas namā dramatiskā kolektīva un Apes pilsētas vidējās paaudzes deju kolektīva "Metenis" kopuzvedums "Lieldienu šūpoles kopā ar Rūdolfu Blaumani". Pulksten 22.00 uz Lieldienu balli aicina grupa "Velves".
19.aprīlī pulksten 19.00 Annas tautas namā mazā teātra izrāde "Alberts". Pulksten 21.00 uz Lieldienu balli raibo deju ritmā ielūdz grupa "Ceļavējš".
19.aprīlī pulksten 14.00 Lieldienu zaķu saiets "Arājos", Jaunannā. Būs jautrs pasākums "Lieldienu zaķi zirgos" zirgu stallī. Varēs meklēt Lieldienu zaķa paslēptās olas, šūpoties, cienāties un piedalīties atrakcijās.
19.aprīlī pulksten 17.00 Alūksnes Valsts ģimnāzijā - Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas pūtēju orķestra 50 gadu jubilejas koncerts.
19.aprīlī pulksten 15.00 Sofikalna tautas namā - Malienas dramatiskās kopas izrāde Artūrs Vilks "Apslēptie dārgumi". Pulksten 19.00 Mālupes pagasta pašdarbnieku koncerts. Pulksten 21.00 atpūtas vakars. Spēlēs ansamblis "Otto". Līdzi var ņemt "groziņus".
19.aprīlī pulksten 15.00 Ziemeru pagasta padomes zālē - pagasta pašdarbnieku uzveduma "Kronis visam Lieldienās" pirmizrāde.
20.aprīlī pulksten 19.00 Ziemeru tautas namā - pagasta pašdarbnieku uzvedums "Kronis visam Lieldienās". Pulksten 22.00 uz Lieldienu balli aicina grupa "Kalna iela" no Madonas.
20.aprīlī pulksten 13.00 Zeltiņu tautas namā viesosies milzīgais Lieldienu zaķis un Niecīgais Duksis no Valmieras. Muzikāla rotaļu programma lieliem un maziem. Atrakcijas, šūpošanās, balvas un pārsteigumi. Krāso olas un nāc!
20.aprīlī pulksten 12.00 Jaunlaicenes tautas namā - Lieldienu pasākums "Viss jaunais piedzimst Lieldienās".
20.aprīlī pulksten 16.00 Alūksnes tautas namā - vijolnieka Raimonda Ozola koncerts.
SIA BO "Gulbenes - Alūksnes bānītis" piedāvā 20.aprīlī no pulksten 12.00 līdz 15.00 pasākumu "Otrais Lieldienu zaķu salidojums Ates muzejā".
Programmā:
pulksten 12.10 - Lieldienu vilciens izbrauc no Gulbenes stacijas;
no pulksten 12.35 līdz 13.00 - ciemošanās pie Stāmerienas Lieldienu zaķiem, divkaujas ar olām, kuģošanas sacensības un pārsteiguma balvas;
pulksten 13.30 - Papardes stacijas Lauku zaķa un Lieldienu olu meklēšana. Lieldienu pārsteigumi Papardes mežā;
pulksten 14.00 - brauciens uz Ates dzirnavām, kur notiks olu ripināšana, krāsošana, bluķu velšana, šūpošanās, Lieldienu zaķa sagaidīšana un "šausmu kambara" - pārsteigumi. Noslēgumā notiks konkurss un balvas par sakaistāko Lieldienu zaķa masku un krāšņāko olu;
pulksten 15.10 - Lieldienu vilciena pasažierus nogādā uz vilcienu;
pulksten 16.15 - Lieldienu vilciena pienākšana Gulbenes stacijā.
20.aprīlī pulksten 22.00 Zeltiņu tautas namā - atpūtas vakars kopā ar Līgu Steberi. Spēlēs grupa "Pagrabs" un Gints Ristameds no Valmieras.
20.aprīlī pulksten 11.00 pie Alūksnes tautas nama jūs gaidīs Lieldienu šūpoles un "Hvoina" piepūšamās, atrakcijas.
20.aprīlī pulksten 20.00 Jaunannas tautas namā - "Čaumaliņu vakars – balle". Pulksten 20.00 koncertā ar dziesmām, dejām, teātra spēlēšanu un citām izdarībām lieliem un maziem, jauniem un veciem uzstāsies pašdarbnieki no Jaunannas, Veclaicenes un Kalnienas. Pulksten 22.00 - balle. Spēlēs grupa "Brīvdiena". Līdzi jāņem labs garastāvoklis, krāsotas olas un "groziņš".
20.aprīlī pulksten 12.00 Alūksnes tautas namā - humoristiskas miniatūras "Ar smaidu pavasarī". Uzstāsies Alūksnes Mobilo strēlnieku bataljona karavīri.
21.aprīlī pulksten 13.00 Alsviķu kultūras namā kopā ar Jaunlaicenes folkloras kopu un lauku kapelu aicina uz dažādām Lieldienu izdarībām. Būs dziesmu dziedāšana, rotaļas un šūpošanās. Var ņemt līdzi vienu raibu olu.
21.aprīlī pulksten 13.00 Alūksnes tautas namā - Lieldienu pasākums pensionāriem. Priekšnesumi un dejas.
Orientēšanās sacensību "Horizonts" otrā kārta 22.aprīlī – Mārkalnē, bet trešā – 29.aprīlī Kalnadruvās.
23.aprīlī pulksten 18.00 Alūksnes tautas namā - Jaunalūksnes pagasta pieaugušo teātra sniegumā Ārijas Elksnes dzejas uzvedums "Neizdibinātā".
25.aprīlī pulksten 20.00 Jaunlaicenes tautas namā - Jaunlaicenes amatierteātra sniegumā Rūdolfa Blaumaņa muzikāla joku luga "Zagļi" un Hermaņa Paukša "Piedod, Bokačo, ja vari!".
25.aprīlī pulksten 10.00 Alūksnes tautas nama lielajā zālē - Alūksnes rajona invalīdu biedrības invalīdu Lieldienu pasākums.
Alūksnes kinoteātrī "Liesma" 19., 20., 21.aprīlī pulksten 17.00 un 23.aprīlī pulksten 19.00 - episka pasaka "Gredzenu pavēlnieks – Divi torņi".

Citu datumu laikraksti

 • Aunam jāanalizē sava rīcība

  AUNS. Jaunievedumu īstenošana saistīsies ar negaidītiem šķēršļiem.AUNS. Jaunievedumu īstenošana saistīsies ar negaidītiem šķēršļiem. Slepeni...

 • Aicina ciemos pie Lieldienu zaķa

  No 16. līdz 20. aprīlim Latvijas Dabas muzejs aicina apmeklēt tradicionālo dekoratīvo trušu izstādi "Ciemos pie Lieldienu zaķa", kura veidota...

 • Garneļu sautējums ar sēnēm

  Lai ēdienkarti padarītu interesantāku, netērējot daudz laika un naudas, piedāvāju gatavot garneļu sautējumu ar sēnēm.Lai ēdienkarti padarītu...

 • Baltkrievus Latvijas sabiedrībā jūt

  Baltkrievu diaspora 25.martā atzīmēja Baltkrievijas neatkarības proklamēšanas 85.gadadienu, lai gan etniskajā dzimtenē šī diena jau vairākus gadus...

 • Kādi logi ir lētāki

  Žurnāls "DEKO" aprīlī: rezumē 2002.gada Latvijas arhitektūras sasniegumus un kopā ar arhitektu Ingurdu Lazdiņu runā par privātmāju apbūvi...

 • Zemledus makšķernieki sacenšas uz pēdējā ledus

  Uz Alūksnes ezera sestdien bija ieradušies 65 kaislīgākie zemledus makšķernieki no vairākām Latvijas pilsētām - Cēsīm, Rēzeknes, Madonas, Valmieras,...