Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Afiša

20.aprīlī no pulksten 12.00 līdz 15.00 SIA BO "Gulbenes – Alūksnes bānītis" piedāvā pasākumu "Otrais Lieldienu zaķu salidojums Ates muzejā".

20.aprīlī no pulksten 12.00 līdz 15.00 SIA BO "Gulbenes – Alūksnes bānītis" piedāvā pasākumu "Otrais Lieldienu zaķu salidojums Ates muzejā". Programmā:
* pulksten 12.10 - Lieldienu vilciens izbrauc no Gulbenes stacijas;
* no pulksten 12.35 līdz 13.00 - ciemošanās pie Stāmerienas Lieldienu zaķiem, divkaujas ar olām, kuģošanas sacensības un pārsteiguma balvas;
* pulksten 13.30 - Papardes stacijā Lauku zaķa un Lieldienu olu meklēšana. Lieldienu pārsteigumi Papardes mežā.
* pulksten 14.00 - brauciens uz Ates dzirnavām, kur notiks olu ripināšana, krāsošana, bluķu velšana, šūpošanās, Lieldienu zaķa sagaidīšana un "šausmu kambara" pārsteigumi. Noslēgumā notiks konkurss un balvas par sakaistāko Lieldienu zaķa masku un krāšņāko olu;
* pulksten 15.10 - Lieldienu vilciena pasažierus nogādās uz vilcienu;
* pulksten 16.15 Lieldienu vilciena pienākšana Gulbenes stacijā.
Alūksnes kinoteātrī "Liesma"
*12.aprīlī pulksten 18.00; 13.aprīlī pulksten 16.00 un 18.00 romantiska komēdija "Mīlas skurbulis".
*14. un 16.aprīlī pulksten 19.00 un 21.00 jauka, romantiska komēdija "Skaistulīte no Alabamas".
*19., 20., 21.aprīlī pulksten 17.00 un 23.aprīlī pulksten 19.00 episka pasaka "Gredzenu pavēlnieks II".
Alūksnes Novadpētniecības un mākslas muzejā:
*līdz 30.septembrim - ekspozīcija "Alūksnes Mobilo strēlnieku bataljonam - 10";
*līdz 26. aprīlim - pulksteņu izstāde;
līdz 24.maijam izstāde - "Mākslas mantojums". Gleznotājam novadniekam Jānim Selgam - 90;
*līdz 10.aprīlim - akvarelistu pulciņa "AQUA" darbu izstāde.
No 11. līdz 17.aprīlim Malienas tautas namā būs aplūkojama izstāde "Ko es paveicu garajos ziemas vakaros". Izstādi var apskatīt katru dienu no pulksten 9.00 līdz 12.00.
11.aprīlī pulksten 11.00 Alūksnes tautas namā - Alūksnes rajona skolu vokālo ansambļu konkurss "Do Re Mi".
11.aprīlī pulksten 20.00 Trapenes kultūras namā drāmas kolektīva izrāde – Harijs Gulbis "Vēverīši".
11.aprīlī pulksten 22.30 Alūksnē, atpūtas klubā "Jolanta" – pavasara karaoke. Starplaikos - mūzika visām gaumēm kopā ar
DJ Juri un Miglu.
12.aprīlī pulksten 16.00 Alsviķu kultūras namā koncertu sniegs dāmu duets no Valmieras "Vienalga man".
12.aprīlī no pulksten 21.30 Alūksnē, kafejnīcā "Ābols" - mūzikas vakars. Spēlēs Andris no grupas "Liepceliņš".
12.aprīlī pulksten 19.00 Jaunlaicenes tautas namā ar Raimonda Strapcāna lugu "Pēdējā izrāde" viesosies Virešu tautas nama amatierteātra kolektīvs. Pulksten 22.00 uz balli aicinās grupa no Rīgas "Titāniks".
12.aprīlī pulksten 20.00 Trapenes kultūras namā - koncerts "Ceļā uz Dziesmu svētkiem". Piedalīsies Trapenes sieviešu koris, sieviešu vokālais ansamblis, Apes jauktais koris, meiteņu ansamblis un Gulbenes rajona Kalnienas vīru ansamblis. Pulksten 22.00 - atpūtas vakarā spēlēs Olīvija un Pēteris no Ilzenes.
12.aprīlī pulksten 16.00 Alūksnes kinoteātra "Liesma" zālē - vijolnieku koncerts. Muzicēs arī vijoles klases absolventi.
17.aprīlī pulksten 15.00 Alūksnes Bērnu un jauniešu centrā notiks Olgas konkurss – disenīte bērniem un jauniešiem. Alūksnē, Dārza ielā 11, administratīvās ēkas zālē var pieteikties solisti, dueti, trio, kvarteti un deju grupas.
Orientēšanās sacensību "Horizonts" seriāla pirmā kārta 15.aprīlī Apes pagriezienā, otrā kārta 22.aprīlī – Mārkalnē, bet trešā – 29.aprīlī Kalnadruvās.
18.aprīlī pulksten 14.00 Zeltiņu tautas namā - J. Švarca pasaku luga "Pelnrušķīte" Zeltiņu drāmas kolektīva sniegumā.
19.aprīlī pulksten 20.00 Mārkalnes tautas namā - dramatiskā kolektīva un Apes pilsētas vidējās paaudzes deju kolektīva "Metenis" kopuzvedums "Lieldienu šūpoles kopā ar Rūdolfu Blaumani". Pulksten 22.00 uz Lieldienu balli aicinās grupa "Velves".
20.aprīlī pulksten 22.00 Zeltiņu tautas namā - atpūtas vakars kopā ar Līgu Steberi. Spēlēs grupa "Pagrabs" un Gints Ristameds no Valmieras.
20.aprīlī pulksten 13.00 Zeltiņu tautas namā viesosies Milzīgais Lieldienu Zaķis un Niecīgais Duksis no Valmieras. Muzikāla rotaļu programma lieliem un maziem. Atrakcijas, šūpošanās, balvas un pārsteigumi. Krāso olas un nāc!
20.aprīlī pulksten 16.00 Alūksnes tautas namā - vijolnieka Raimonda Ozola koncerts.
25.aprīlī pulksten 10.00 Alūksnes tautas nama lielajā zālē notiks Alūksnes rajona invalīdu biedrības Lieldienu pasākums.
21.aprīlī pulksten 13.00 Alsviķu kultūras namā - aicinām kopā ar Jaunlaicenes folkloras kopu un lauku kapelu uz dažādām Lieldienu izdarībām. Būs dziesmu dziedāšana, rotaļas un šūpošanās. Var ņemt līdzi vienu raibu olu.

Citu datumu laikraksti

 • Ministrs vēlas redzēt ražojošus laukus

  Zemkopības ministrs Mārtiņš Roze pārliecināts, ka laukos cilvēkiem biežāk jāsanāk kopā, lai dalītos pieredzē un paustu viedokli par lauksaimniecības...

 • Kā labais kartupelis kļūst par slikto

  Šonedēļ žurnālā "Ieva": intervija ar Valkas pilsētas domes priekšsēdētāju Ventu Kraukli.Šonedēļ žurnālā "Ieva": intervija ar Valkas pilsētas domes...

 • Būs jauns pielikums "Citādie Lauki"

  Klajā nācis informatīvā lauku politikas biļetena "Agro Pols" 6.numurs.Klajā nācis informatīvā lauku politikas biļetena "Agro Pols" 6.numurs. Tajā...

 • Zupas dēļ galu nedarīs

  Kādā rītā radio Ufo un Fredis jokojās, kāpēc mēdz būt tā, ka cilvēki izdara pašnāvību nelaimīgas mīlestības dēļ, bet to nedara, ja zupa ir negaršīga...

 • Laimīga nejaušība ved uz Itālijas Alpiem

  Edgars Riekstiņš, kuram pēc trīs nedēļām paliks 18 gadi, ir aktīva dzīvesveida atbalstītājs, kam netīk stundas un dienas vadīt dīkdienībā.Edgars...

 • Gājputni atgriežas sargātā zemē

  Kopš neatminamiem laikiem dabas atmoda pavasarī ir neiedomājama bez gājputnu atgriešanās.Kopš neatminamiem laikiem dabas atmoda pavasarī ir...