Afiša

28.martā pulksten 15.00 Kolberģa tautas namā Lieldienu zaķis aicina uz Gulbenes teātra izrādi visai ģimenei "Neticamā dēku diena jeb neveiksminieks Mareks Vasarasraibumiņš".

28.martā pulksten 15.00 Kolberģa tautas namā Lieldienu zaķis aicina uz Gulbenes teātra izrādi visai ģimenei "Neticamā dēku diena jeb neveiksminieks Mareks Vasarasraibumiņš". Pulksten 16.00 uz tematisku pēcpusdienu "Nāc nākdama Liela diena". Lieldienu zaķis, gailis un vistiņa aicinās uz rotaļām, atrakcijām, dziedāšanu un šūpošanos.
29.martā pulksten 23.59 Alūksnē, atpūtas klubā "Jolanta", diskodejas "Lieldienas gaidot". Spēlēs divi dīdžeji vienā vakarā – Migla un Juris.
29.martā pulksten 18.00 Annas tautas namā Annas dramatiskā kolektīva pirmizrāde. Elzas Ilmeres sadzīves komēdija "Anton, mums jāšķiras!". Pulksten 22.00 ballē spēlēs "Liepceliņš".
30.martā pulksten 11.00 Alūksnē, administratīvās ēkas (Dārza ielā 11) mazajā zālē, notiks Lieldienu pasākums bērniem ar īpašām vajadzībām "Nāc nākdama, Lielā diena". Būs atrakcijas, rotaļas, mīklu minēšana un zaķa pārsteigumi. Līdzi jāņem ola izstādei.
30.martā pulksten 23.00 Alūksnē, atpūtas klubā "Jolanta" rock`n roll band "Keksi" (Cēsis).
31.martā Alūksnes rajona Tūrisma informācijas centrs piedāvā iespēju piedalīties Lieldienu iešūpošanā un rotaļās atpūtas kompleksā "Arāji", "paslēpto" olu meklēšanā Papardes stacijā, Lieldienu Zaķu salidojumā Ates dzirnavās. Tā ir lieliska iespēja baudīt plašo svētku piedāvājumu, izbraucot no Alūksnes pulksten 10.30. Pieteikties pa tālruņiem 4322804, 9130955.
30.martā pulksten 22.00 Alūksnē, mūzikas klubā "Impērija", olu sitamos ritmus miksēs DJ "P-AUTS".
31.martā pulksten 12.00 Alūksnes tautas nama telpās būs izkaisīti Lieldienu raibumi. Tradicionālas un mūsdienīgas svētku atrakcijas, spēles, rotaļas un disenīte.
31.martā pulksten 20.00 Jaunannas tautas namā Lieldienu vakars. Viesojas Alūksnes Tautas teātris "Slieksnis" ar Mihaila Zadornova komēdiju "Pērku jūsu vīru". Pulksten 22.00 balle kopā ar grupu "Tāpēc". Visas biļetes, kuras iegādātas līdz pulksten 24.00, piedalās loterijā, kurā galvenā balva - nakts viesnīcā "Arāji" divām personām.
31.martā Alūksnē, kafejnīcā "Ābols", Lieldienu balle. Spēlēs Normunds un Andris.
31.martā pulksten 16.00 Alsviķu kultūras namā Lieldienu koncerts "Nu atnāca Liela diena". Piedalās pagasta pašdarbības kolektīvi un Alūksnes mūzikas skolas audzēkņi.
31.martā pulksten 19.30 Sofikalna klubā Alsviķu, Malienas un Mālupes pašdarbnieku koncerts. Pulksten 21.00 atpūtas vakars. Spēlēs grupa "Rolise".
31.martā no pulksten 13.00 līdz 16.00 Alūksnē atpūtas klubs "Jolanta" aicina uz Lieldienu pusdienām. Muzicēs saksofonists Arnis Grāps.
31.martā pulksten 13.00 Annas tautas namā pasākums "Nu atnāca Lieldieniņas". Ciemosies Veclaicenes bērnu diskogrupa. Aicinām piedalīties Lieldienu kompozīcijas izstādē, olu ripināšanā, skaistāko olu konkursā un citās izdarībās.
31.martā pulksten 17.00 Jaunlaicenes tautas namā Lieldienu jezga "Ne tikai ar olas raibumiem Lieldiena nāca".
1.aprīlī pulksten 14.00 Alūksnes tautas namā Lieldienu pasākums pensionāriem. Koncertā piedalās Alūksnes tautas nama deju kopa "Rota", Trapenes vīru vokālais ansamblis. Ballē muzicēs Zigmārs un Andris. Līdzi var ņemt arī "groziņus".
6.aprīlī pulksten 22.00 Alsviķu kultūras namā pulksten 22.00 pavasara balle. Ielūdz grupa "Vēja runa" un Aigariņš.
Kinoteātrī "Liesma"
Skolēnu brīvdienās: 31.martā pulksten 14.00 un 16.30; 1.aprīlī pulksten 14.00; 2.aprīlī pulksten 17.00 un 19.30; 3.aprīlī pulksten 18.30 piedzīvojumu filma visai ģimenei "Harijs Poters un filozofu akmens".
7.aprīlī pulksten 14.00 un 16.00; 8.aprīlī pulksten 17.00 un 19.00 animācijas piedzīvojumu filma "Atlantīda – zudusī pilsēta".
Alūksnes Novadpētniecības un mākslas muzejā
Līdz 13.aprīlim izstāde "Veltījums Alūksnei" (Alūksnes rajona radošo mākslinieku darbi).
Līdz 28.martam izstāde "2+1" (autori keramiķi U.Puzulis, A.Ušpelis un gleznotāja V.Ušpele).
No 2.aprīļa līdz 8.jūnijam Virsmežniecības izstāde "Medību trofejas" (Alūksne).

Citu datumu laikraksti

 • Vai ādas nieze ir nopietna saslimšana?

  Saruna ar Veselības centra 4 dermatoloģi, Latvijas Medicīnas akadēmijas docētāju Ritu Gūtmani par vienu no alerģiskām saslimšanām – atopisko...

 • Vasaras riepas var sadalīt četrās grupās

  Karsts "siena laiks" pašreiz riepu tirgotājiem, jo autobraucēji masveidā atcerējušies, ka nāk vasara.Karsts "siena laiks" pašreiz riepu tirgotājiem,...

 • Makšķerniekiem

  No 15. marta ir aizliegta jebkāda līdaku ķeršana. Šīs zivis nārsto.No 15. marta ir aizliegta jebkāda līdaku ķeršana. Šīs zivis nārsto. 26., 27....

 • Pie mums brauc ministrs!

  Kurš gan nezina slaveno frāzi: "Pie mums brauc revidents!" Ar visām no tā izrietošajām sekām.Kurš gan nezina slaveno frāzi: "Pie mums brauc...

 • Dzīve ir kā labs piedzīvojums

  Es vienmēr esmu uzsvērusi, ka ideālu cilvēku nav. Manuprāt, tas ir garlaicīgi, ja tevi kādam liek par piemēru."Es vienmēr esmu uzsvērusi, ka ideālu...

 • Ja cilvēks pats nevēlas, viņam palīdzēt nevar

  Viņu Madonā pazīst visi. Un ne tikai Madonā. Stāsta, ka šis cilvēks daudziem palīdzējis tikt vaļā no alkoholisma posta, no smēķēšanas netikuma,...

 • Atbildam lasītājam

  Alūksnē Jāņkalna ielā starp 40. un 42. māju atrodas novadgrāvis, kas nav tīrīts jau daudzus gadus.Alūksnē Jāņkalna ielā starp 40. un 42. māju atrodas...

 • Vienreiz gadā var apmeklēt ginekologu bez maksas

  Atbilstoši valsts profilaktisko medicīnisko apskašu programmai ikvienai sievietei ir tiesības vienreiz gadā bez maksas apmeklēt ginekologu.Atbilstoši...

 • No seksuāli transmisīvajām slimībām cieš bērni

  Saslimstība ar seksuāli transmisīvajām slimībām turpina palielināties un ir viena no aktuālākajām mūsdienu medicīnas problēmām.Saslimstība ar...