Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Afiša

25.jūlijā ◆ 10.00 Alūksnes novada vidusskolas teritorijā Invalīdu biedrība aicina uz “Saimnieču un Saimnieku dienu”. No 9.00 darbosies tirdziņš. Piedalīsies Ziemeru folkloras kopa, būs konkursi, koncerts, zviedru galds, kopēja zupas vārīšana, atpūta mūzikas pavadījumā un citas aktivitātes. Līdzi var ņemt “groziņus”.
25.jūlijā ◆ 18.00 Strautiņu sporta laukumā - atraktīvi sportiskas aktivitātes ģimenēm ar bērniem un jauniešiem projektā „Vasariņas sporta prieki”.
25.jūlijā ◆ 13.00 Pededzes bibliotēkā - jauno grāmatu izstāde „Tik daudz skaistuma – un tieši tev!”.
25.jūlijā ◆ Gaujienā “Anniņu” estrādē: 19.00 – jauniešu radošās nometnes “Vītolēni” simfoniskā orķestra un kora koncerts; 21.30 – nakts koncerts pie “Anniņām”; 23.00 mūzikas un mākslas skolā – pianistes Jautrītes Putniņas koncerts ar pusnakts spoku stāstiem.
26.jūlijā ◆ Gaujienā: 15.00 tautas namā - “Vītolēnu” kamerorķestra un instrumentālo ansambļu koncerts; 19.00 “Anniņu” estrādē – Jāzepa Vītola Mūzikas dienu koncerts; 22.00 “Egļukalna” estrādē – zaļumballe, spēlēs grupa “Vilx”.
26.jūlijā ◆ 14.00 Kūdupes kapos – kapusvētki.
26.jūlijā ◆ 22.00 Pededzē - diskotēka.
26.jūlijā ◆ Mālupē: 12.00 Mālupes kapos – kapusvētki; 20.00 Mālupes salā – koncerts, dziedās un spēlēs Graumaņu ģimene; 22.00 Mālupes salā – balle, spēlēs grupa „Tālbraucēji”.
26.jūlijā ◆ Annas pagasta tautas namā: 20.00 - atpūtas vakars kopā ar grupu “Līdumi”, koncerts “Neskaties atpakaļ...”; 22.00 - balle.
26.jūlijā ◆ 16.00 Ezeriņu kapos - kapusvētki.
26.jūlijā ◆ Liepnā - pagasta svētki ar makšķerēšanu, sportiskām izdarībām, radošām darbnīcām, ūdensbumbām, pašdarināto plostu parādi; 22.00 - balle ar grupu „Un atkal šovakar”.

26.jūlijā Jaunlaicenē - Pirmie Vispasaules Malēniešu svētki.
Estrādē: 12.00 - Galveno malēniešu un svētku izrīcību priekšā stādīšana; 12.30 - malēniešu balsu un kāju iekustināšana (Alūksnes novada amatierkolektīvi); 15.30 - dienas koncertuzvedums „Malēniešu dzīves ainiņas” (Alūksnes novada amatierkolektīvi); 19.30 - „Mirage Jazz Orchestra” (vadītājs malēnietis Lauris Amantovs), kurzemnieka Andra Ērgļa un dziedošu malēniešu lielkoncerts; 21.30 - balles dančus spēlēs skanīgākie malēnieši: Zigmārs un Edgars Krūmiņi, Kristīne Šomase, Uldis Mūrnieks, Lauris Amantovs, Normunds Veļķeris, grupas “Savējie”, “Putukvass”, “Rakari”, “Gunārs un Zane”, Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas vokāli instrumentālais ansamblis. Visu dienu notiks radošo, ačgārno, jautro, gudro, viesmīlīgo, ēdelīgo, sportisko malēniešu satikšanās un sadraudzēšanās.
Tautas nama mazajā zālē 12.40 - ačgārnās spēles.
Muzejā: 12.30 - stāsti par malēnieti un viņa valodu, vārdu mācīšanās, galvas mežģis u.c.; 14.30 - Gunāra Ozoliņa un Viļņa Blūma mākslas filmas “Viena vasara”, tikšanās ar radošo grupu.
Muižas parka teritorijā: 12.40 - amatnieku parāde, malēniskas atrakcijas, jautras stafetes, malēniešu maisa būvēšana, malēniešu goda grāmatas rakstīšana, naudas kalšana, maizes cepšana, lielā malēniešu svēršana u.c.; 14.30 - malēniešu sacensības muižas dīķī “Labdarības bumbu dzīšana”.
Pamatskolā: 12.40 - skološanās ne pa jokam, grāmatu tirdziņš; 13.30- satikšanās ar malēnietēm Māru Svīri un Liju Brīdaku; 17.30 - grāmatas „Kultūrvēstures avoti. Alūksnes novads” atkārtotā izdevuma atvēršanas svētki, tikšanās ar Latvijas Zinātņu akadēmijas, Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijas gudrajiem prātiem.

27.jūlijā ◆ 13.00 Liepnas kapos - kapusvētki.
27.jūlijā ◆ 14.00 Sprinduļkalna kapos - kapusvētki.
27.jūlijā ◆ 15.00 Saidu kapos - kapusvētki.
27.jūlijā ◆ 13.00 Opekalna kapos - kapusvētki.
30.jūlijā 18.00 Alūksnes Pilssalas pludmales volejbola laukumos - novada pludmales volejbola seriāla IX kārta.
30.jūlijā ◆ 11.00 Māriņkalna tautas namā - pasākums bērniem „Mēs esam vasarā”.

Citu datumu laikraksti

 • Radīt sev apkārt skaistumu 5

  Radīt sev apkārt skaistumu

  Šeit ir arī miersPūpolu saimniecība atrodas Jaunalūksnes pagastā un īpašuma galvenā ēka ir saimes māja, kuru Jānis mantojis no tēva. “Šī māja ir...

 • Nāk ar smaidu, azartu un mīlestību

  Nāk ar smaidu, azartu un mīlestību

  Svinot desmito sezonu, „Muzikālais teātris 7” Latviju apceļos ar jaunu muzikālu izrādi „Vella kalpi” – vienu no skaistākajām leģendām par Rīgas ļaužu...

 • Ārstējies ar ūdeni!

  Ārstējies ar ūdeni!

  Kaut arī hidroterapija var izklausīties kas svešs un neskaidrs, daudzi no mājās izmantojamiem dziedniecības paņēmieniem balstās uz ūdens procedūrām....

 • Senlietu muzejam - 5 gadi

  Senlietu muzejam - 5 gadi

  Sestdien, 12.jūlijā, pulksten 14.00 Zigurda Safranoviča privātais senlietu muzejs “Fazāni” Trapenē svinēs 5 gadu jubileju ar brīvdabas pasākumu, uz...

 • Galvenais – ir motivēti cilvēki 6

  Galvenais – ir motivēti cilvēki

  (Turpinās no 1.lappuses)Kalvis Dukulis uzsver, ka zivju bizness ir dzīvesveids.  “Tu nevari nebraukt skatīties zivis un teikt, ka šodien man...

 • Biezpiena- apelsīnu kūka

  Drupačām vajadzēs 200 g sviesta vai margarīna, 1 glāzi cukura, 3 glāzes miltu, 1/2 tējkaroti sodas. Pildījumam: 200 g biezpiena, 2 olas, apelsīns,...