Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina 4.starptautiskais mūzikas festivāls

Jūrmalā, koncertzālē "Dzintari", no 10. līdz 14. jūnijam notiks 4. starptautiskais mūzikas festivāls "Dzintara zvaigzne - Jūrmala 2003".

Jūrmalā, koncertzālē "Dzintari", no 10. līdz 14. jūnijam notiks 4. starptautiskais mūzikas festivāls "Dzintara zvaigzne - Jūrmala 2003".
Starptautiskais mūzikas festivāls "Dzintara zvaigzne" Latvijā notiek no 1999. gada un turpina savenā mūzikas festivāla "Rīta zvaigzne" (vadītājs Jurijs Nikolajevs) tradīciju.
Festivāla mērķis - atklāt jaunas estrādes zvaigznes, dot iespēju parādīt talantus TV ekrānā un uzstāties uz vienas skatuves ar "zvaigznēm", kā arī dibināt radošus kontaktus un attīstīt meistarību.
Festivālā piedalīsies jaunie estrādes dziesmu izpildītāji, folkloras kolektīvi, deju kolektīvi, oriģinālā žanra mākslinieki un citi pretendenti no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Krievijas, Ukrainas, Armēnijas, Gruzijas, Baltkrievijas, Itālijas, Izraēlas, Indijas, Francijas, Polijas un Vācijas.
10. jūnijā 18.00 mazajā koncertzālē "Dzintari" notiks festivāla atklāšana. 11. un 12.jūnijā 13.00 sāksies solistu konkursi divās nominācijās "Zelta šlāgeris" un "Mīļākā dziesma" divās vecuma grupās.
13. jūnijā 13.00 uzstāsies visjaunāki festivāla dalībnieki, bet pulksten 18.00 uz koncertu "Klasika + Estrāde" aicināti nopietnās mūzikas cienītāji. Pirmajā daļā - operu ārijas un balets, otrajā – ārijas no mūzikliem un rokoperām.
14. jūnijā 13.00 būs bērnu kolektīvu noslēguma koncerts un apbalvošanas ceremonija, bet pulksten 18.00 - vecākas grupas uzvarētāju galā koncerts un apbalvošanas ceremonija. Piedalīsies Gunārs Kalniņš, Andris Ābelīte, Lola Novikova, Normunds Rutulis, Madara Celma, Z-SCARS, Ozols, "Eolika", "Menuets", ansamblis no Sanktpēterburgas "Kabriolets" un citi.
Visus festivāla videomateriālus ievietots internetā, bet labākos priekšnesumus translēs Latvijas un Krievijas televīzijas kanālos. Izdos starptautisku mūzikas katalogu "Amber star 2003", kurā izvietos dalībnieku fotogrāfijas.
Biļetes uz koncertu un abonementus var iegādāties KZ "Dzintari", tirdzniecības centrā "Mols", universālveikalā "Centrs" un cirka kasēs (informācija pa tālruni 7287280).
Pieteikties festivālam "Dzintara zvaigzne" vēl nav par vēlu. Tuvāka informācija pa tālruni/faksu 7287281, e-pasta adrese ([email protected]), (www.stv.lv/amberstar).

Citu datumu laikraksti

 • Upe

  - Tā nav lieta! - atrauc puisis, - Vai strādnieku nelīgsi?10. - Tā nav lieta! - atrauc puisis, - Vai strādnieku nelīgsi? - Kur man strādnieku līgt,...

 • Autoskolas ceļ nepamatotu paniku

  Izplatot informāciju par izmaiņām Satiksmes ministrijas noteikumos par braukšanas eksāmena pieņemšanas kārtību, presē izskanējusi autoskolu...

 • Policija saskaras ar grūtībām

  Saeima šodien lemj par Saeimas Juridiskās komisijas sagatavoto grozījumu administratīvo pārkāpumu kodeksā nodošanu komisijām.Saeima šodien lemj par...

 • Upe

  Tirgus diena ataust saulaina, tās gaisma pamazām izdzenā Dārtas bēdas. Viņa gurdiem soļiem iet uz pilsētu, lai nolūkotu un pirktu zirgu.9. Tirgus...

 • Pededzes pagastā nav ārsta un aptiekas

  Pededzes pagasta iedzīvotājiem jau pāris gadus nav sava ģimenes ārsta.Pededzes pagasta iedzīvotājiem jau pāris gadus nav sava ģimenes ārsta. "Kādreiz...

 • Par spīti neveiksmēm turpina audzēt vēžus

  Mārkalnes pagasta "Robežnieki" ir viena no nedaudzām zemnieku saimniecībām Latvijā, kas audzē vēžu mazuļus.Mārkalnes pagasta "Robežnieki" ir viena no...