Aicina apmeklēt pasākumus nedēļas nogalē

Koncerti 23.februārī pulksten 20.00 Madonas rajona Meirānu tautas namā ielūdz vokālais ansamblis "Ilūzija" ar R.Paula dziesmu programmu "Jādzīvo, lai būtu prieks".

Koncerti
23.februārī pulksten 20.00 Madonas rajona Meirānu tautas namā ielūdz vokālais ansamblis "Ilūzija" ar R.Paula dziesmu programmu "Jādzīvo, lai būtu prieks". Ieeja uz koncertu par ziedojumiem.
23. februārī pulksten 16.00 Valkas rajona Brantos klubā «Vidzemīte» notiks Aijas Rimšas koncerts. Pulksten 22.00 dejas, spēlēs Aija Rimša.
Atpūtas pasākumi
23.februārī pulksten 17.00 - Madonas ģimnāzijas - Žetonu vakars.
24.februārī pulksten 12.00 Madonas kultūras namā - Mazo vokālistu konkurss "Madonas cālis 2002".
2.martā pulksten 21.00 Madonas kultūras namā kafejnīcas vakars "Dāmām un kungiem" - dzied un spēlē Andris Skuja. Piedalās Hamburgas skolas astroloģijas asociācijas "Urānija" profesionālu astrologu ģilde. Vakara gaitā būs profesionālu astrologu un hirologu (astroloģija uz delnas) konsultācijas, individuālo horoskopu pasūtīšana uz vietas. Ieeja - 1,50 lati, pēc pulksten 22.00 - divi lati.
23.februārī pulksten 14.00 Gulbenes kultūras centrā - rajona mazo vokālistu konkurss "Cālis 2002". Pasākumu vada cālis Čau no Valmieras.
23.februārī pulksten 22.00 Alūksnes rajona Ilzenes tautas namā - gaismu un skaņu šovs. Un vēl viss atpūtai ar grupu "Bruģis".
23.februārī pulksten 22.00 Alūksnes rajona Jaunlaicenes tautas namā - atpūtas vakars. Spēlēs grupa no Limbažiem "Avārijas brigāde".
Diskotēkas
23.februārī pulksten 23.00 Alūksnes rajona Alsviķu kultūras namā - diskotēka jauniešiem kopā ar DJ Jurku.
Karnevāli
23.februārī pulksten 22.00 Gulbenes kultūras centrā piedāvā patīkamu atpūtu Meteņdienas karnevālā kopā ar Fredi un "Labvēlīgo tipu".
23. februārī pulksten 22.00 Valkas rajona Vijciemas tautas namā - karnevāls. Spēlēs «Velves».
Izrādes
4.martā pulksten 13.00 Madonas kultūras namā -Pēterburgas cirka izrāde (pērtiķu šovs, suņi, lāči, klauni). Ieeja - lats. Biļešu iepriekšpārdošana no 25.februāra,
tālrunis 21843.
24.februārī pulksten 11.00 Gulbenes kultūras centrā ar daudzveidīgu programmu, kurā būs redzami lāči, suņi, šimpanze, baloži, kaķi, žurkas, anakondas un truši, viesojas Kauņas Zvēru teātris.
Balles
23.februārī pulksten 22.00 Madonas rajona Meirānu tautas namā visus, kuri mīl, mīlēs vai mīlējuši, grupa "Brālīši" ielūdz uz Valentīndienas balli, un varbūt tieši tu saņemsi pārsteigumu no Amora. Ieeja - lats. Valentīniem par brīvu.
23.februārī pulksten 22.00 Gulbenes rajona Kalnienas tautas namā dziedās un spēlēs D.Porgants, A.Roga, duets "Sandra", grupa "Draugi" un DJ Andža.
23.februārī pulksten 22.00 Gulbenes rajona Litenes tautas namā - grupas "Jumts" prezentācijas balle.
23.februārī pulksten 18.00 Alūksnes 15. ceļu pārvaldes zālē - 3. labdarības akcijas "Strūklaka Alūksnes pils parkam" noslēguma balle. Vakaru vadīs: Normunds Jantons, Laila un Jānis Kirmuškas. Mūziķi: Andris Amantovs (Alūksne) – saksofons, klarnete; Valērijs Jefremovs (Rēzekne) – klavieres, akordeons; Jānis Ivulāns (Ludza) – tuba un grupa "Flora" (Sigulda). Ieejas kartes uz šo pasākumu var iegādāties Alūksnes rajona Tūrisma informācijas centrā, Dārza ielā 8a.
Kino
Alūksnē, kinoteātrī "Liesma"
23., 24.februārī pulksten 16.00 un 18.00; 25., 26.februārī pulksten 18.00 un 20.00 jautra komēdija par policistu "Cilvēkzvērs".
27. un 28. februārī pulksten 18.00 un 20.00 jautra komēdija, cik tālu cilvēki gatavi iet, lai laimētu miljonu "Žurkas skrējiens".
Sporta pasākumi
24.februārī pulksten 12.00 Gulbenē, Bērzu pamatskolas zālē, notiks rajona čempionāta pusfināla spēles volejbolā.
23.februārī Madonas rajona Ērgļu pagastā notiks ziemas sporta svētki:
pulksten 11.00 - medību biatlons Ērgļu vidusskolas stadionā;
pulksten 11.00 - biatlona sacensības ar gaisa šautenēm (pie skolas kalna);
pulksten 12.00 - jautrais nobrauciens Pārsteigumkalnā;
pulksten 14.00 - sestdienas atpūtas slēpojums ar siltām uzkodām pa maršrutu Ērgļi - Pārsteigumkalns - Ērgļi.
pulksten 20.00 - saieta namā apbalvošana un sportistu balle, spēlēs Guntars un Pēteris. Sporta dalībniekiem ieeja brīva, pārējiem - lats.
Piebilde: sporta dienas norisē var būt izmaiņas sakarā ar laika apstākļiem.
Izstādes
Alūksnes Novadpētniecības un mākslas muzejā
Līdz 23.februārim izstāde
"100 cimdu pāri" (autore Zaiga Staršinska).
Līdz 13.aprīlim - izstāde "Veltījums Alūksnei" (Alūksnes rajona radošo mākslinieku darbi).
Līdz 21.martam - izstāde "Adīti džemperi" (autore Ieva Irkle).
Līdz 6.aprīlim - izstāde "2+1" (keramika un gleznas). Autori keramiķi U.Puzulis, A.Ušpelis, gleznotāja V.Ušpele.

Citu datumu laikraksti

 • “Esmu tāds kā citi...”

  Māris Vīgups, divdesmitgadīgs frizieris, ļoti jauns un talantīgs. Jauks cilvēks -tāds kā citi jaunieši. - Māri, kā radās doma - kļūt par frizieri? -...

 • Ansamblī “Atspulgs” meitenes dzied no 1.klases

  Šķiet, ka Alūksnes rajonā un tās apkārtnē "Atspulgs" nav svešs.Šķiet, ka Alūksnes rajonā un tās apkārtnē "Atspulgs" nav svešs. Četras talantīgas...

 • Absolventu diena ģimnāzijā

  25. janvāris - absolventu diena Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijā.25. janvāris - absolventu diena Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijā. Tā ir...

 • Pabeidz anekdotes!

  Vai tu esi asprātīgs un proti stāstīt anekdotes?Vai tu esi asprātīgs un proti stāstīt anekdotes? Piemēram, šādi: "Viens suņa īpašnieks stāsta...

 • Mana māja – mana pils

  Gadījums no dzīves. Kādā jaukā sestdienas pēcpusdienā, kad man bija brīva diena, varēju mierīgi baudīt tēju un vērot labu filmu, pie durvīm...

 • Visi nevar būt mūsējie

  Vieniem viņš patīk, citos izraisa atklātu nepatiku. Klausoties mūziķa izpildītās dziesmas, top skaidrs, ka repera Ģirta Rozentāla jeb Ozola dzimtais...