Aicina balsot par Alūksnes novadu kā ģimenei draudzīgu pašvaldību

Alūksnes novada pašvaldība ir iesaistījusies Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) konkursā “Ģimenei draudzīga pašvaldība”. Aicinām iedzīvotājus atbalstīt savu novadu ar balsojumu konkursa interneta vietnē “www.vietagimenei.lv”. Iedzīvotāju balsojuma aktivitātei ir liela nozīme, jo, aktīvi balsojot, varat palīdzēt savai pašvaldībai tikt pie jauna bērnu rotaļlaukuma.
Konkursa “Ģimenei draudzīga pašvaldība” mērķis ir noteikt labākās pašvaldības Latvijā, kuras nodrošina lielāko atbalstu un daudzveidīgākos un pieejamākos pakalpojumus ģimenēm ar bērniem. Pašvaldības vērtē gan konkursa komisija, gan arī iedzīvotāji ar savu balsojumu.
Minētajā interneta mājaslapā ir iespējams iepazīties ar dažādu apkopotu informāciju par pašvaldību sniegtajiem atbalsta veidiem ģimenēm ar bērniem izglītības un sociālajā jomā, sabiedrisko transportu, ēdināšanu skolās, interešu izglītību, rotaļlaukumu pieejamību, ēku pieejamību un citām pašvaldību iniciatīvām ģimeņu atbalstam. Nobalsot par Alūksnes novadu vai kādu citu pašvaldību līdz 31.oktobrim ir iespējams internetā “http://vietagimenei.lv/autentifikacija”. Lai to izdarītu, būs nepieciešams reģistrēties ar savu “Facebook.com” vai “Draugiem.lv” profilu vai e-pasta adresi.
Iedzīvotāju balsojuma aktivitātei ir liela nozīme, jo, aktīvi balsojot, iedzīvotāji var palīdzēt savai pašvaldībai tikt pie jauna rotaļlaukuma. To, papildus VARAM balvai, iegūs kāda no tām četrām pašvaldībām, kas tiks atzītas par ģimenei draudzīgākajām un kuras iedzīvotāju – balsotāju īpatsvars būs lielāks pret kopējo pašvaldības iedzīvotāju skaitu.
Savukārt katrs balsotājs piedalās izlozē, kurā katru nedēļu var laimēt dāvanu karti 50 eiro vērtībā ģimenes izklaidei un citas balvas. Piemēram, katru nedēļu izlozēs trīs mobilo sakaru operatora laimīgām ģimenēm “Amigo” dāvātās mobilo tālruņu uzlādes baterijas un starptautiskās izstādes “Baltic Beauty 2017” divas ieejas biļetes (katra 2 cilvēkiem), kas notiks 3.-5. novembrī Rīgā, Ķīpsalas hallē, kā arī trīs “Rimi” dāvanu kartes (katru 10 eiro vērtībā).
Konkursa norisi atbalsta: konkursa lieldraugs - SIA “Jūrmalas Mežaparki”, mobilo sakaru operators laimīgām ģimenēm “Amigo”, SIA “Rimi Latvia”, SIA “ZAAO”, starptautiskā izstāde “Baltic Beauty”, “Māmiņu klubs”, Latvijas vecāku organizācija “Mammamuntetiem.lv”.

— Evita Aploka,
Alūksnes novada pašvaldības
sabiedrisko attiecību speciāliste

Citu datumu laikraksti

 • “Pienenītē” daudz jaunumu

  “Pienenītē” daudz jaunumu

  Alūksnes pirmsskolas izglītības iestādē “Pienenīte” jaunais mācību gads sācies ļoti darbīgi un radoši – tapušas ziedu un dārzeņu kompozīcijas,...

 • Kopīgi atzīmēs senioru dienu

  Alūksnes pensionāru biedrība “Sudrabs” sadarbībā ar Alūksnes novada pašvaldību sestdien, 30.septembrī rīko svinīgu pasākumu par godu Starptautiskajai...

 • Izglītot – skolotāju Jauniņu ģimenes aicinājums 7

  Izglītot – skolotāju Jauniņu ģimenes aicinājums

  (Turpinās no 1.lappuses)“Būt skolotājam jābūt dzīves aicinājumam. Ja nepatīk bērni vai skolotāja darbs, to nevar darīt,” ir pārliecināta alūksniešu...