Aicina braukt uz “Alūksnes apli 2005”

Pēc starptautiskā riteņbraukšanas sacensību “Keggi velo 2005” starta 11.jūnijā pulksten 11.30 sāksies tautas brauciens “Alūksnes aplis 2005”.

Pēc starptautiskā riteņbraukšanas sacensību "Keggi velo 2005" starta 11.jūnijā pulksten 11.30 sāksies tautas brauciens "Alūksnes aplis 2005".
Tā garums ir 15 kilometri, pilsētas ielās riteņbraucēji veiks desmit apļus. Tie ir arī "Keggi velo" distancē. "Tautas braucienam reģistrācija sāksies pulksten 10.00 administratīvās ēkas foajē. Sacensību dalībniekiem jābrauc ar kalnu, bet ne ar sporta velosipēdiem. Daļa ielu būs slēgtas, tāpēc mašīnas vajadzētu novietot Helēnas ielā blakus administratīvajai ēkai. Uzvarētājus apbalvos pulksten 12.45," informē Alūksnes rajona padomes padomnieks sporta jautājumos Vilnis Veļķeris.
Startēt sacensībās aicināti riteņbraucēji no 14 gadu vecuma. Rezultātus vērtēs vairākās vecuma un meistarības grupās.
V.Veļķeris uzsver, ka šis brauciens ir domāts rajona iedzīvotājiem, lai izmēģinātu spēkus. Tomēr nebūtu brīnums, ja ierastos šā sporta veida cienītāji no kaimiņu rajoniem, jo informācija ir lasāma internetā.
"Grūti ir prognozēt dalībnieku ierašanos, jo svētdien Rīgā notiks lielas sacensības, kurās brauks apmēram 1000 riteņbraucēju," spriež V.Veļķeris.

Citu datumu laikraksti

  • Zālienam uzbrūk sūnas

    Cītīgi vismaz reizi nedēļā pļauju zālienu un pārliecinos, ka to arvien vairāk pārņem sūnas, tāpēc devos noskaidrot, kas to veicina. Izrādās, ka sūnas...

  • Nē! - mākslīgajiem rūķiem daiļdārzos

    Individuālo māju pagalmos dižojas lielāki un mazāki mākslīgi rūķi, stārķi, pūces, suņi, eži, vardes un citi dzīvnieki.Individuālo māju pagalmos...

  • Dzīvžogs pasargā un norobežo

    Dzīvžogam ir ne tikai dekoratīva, bet arī norobežojoša, aizsedzoša un sargājoša nozīme.Dzīvžogam ir ne tikai dekoratīva, bet arī norobežojoša,...