Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina doties uz konferenci

Malienas pagasta iedzīvotāja Mudīte Pētersone aicina Alūksnes rajona sievietes iesaistīties Latvijas Lauku sieviešu apvienībā un apmeklēt tās ikgadējo konferenci, kas notiks 21.novembrī Rīgā.

Malienas pagasta iedzīvotāja Mudīte Pētersone aicina Alūksnes rajona sievietes iesaistīties Latvijas Lauku sieviešu apvienībā (LLSA) un apmeklēt tās ikgadējo konferenci, kas notiks 21.novembrī Rīgā.
"Konferences devīze šogad ir "Sievietes sūtība šajā laikā." Šogad tās laikā organizēs arī dažādu sieru degustāciju un konkursu. Mudinu Alūksnes rajona sievietes un daudzo dāmu klubiņu dalībnieces piedalīties šajā pasākumā. Vienu no balvām būs sarūpējusi Zemkopības ministrija. Būs arī citas balvas," stāsta M. Pētersone.
LLSA mērķis ir palīdzēt lauku sievietēm izkļūt no grūtdienības, kas laukos joprojām ir lielākā problēma, veicināt lauku sieviešu iesaistīšanos dažādās aktivitātēs, gūt pieredzi un uzzināt, ko dara sievietes citur Latvijā, radīt iespēju sievietei būt sabiedrībā.
"Diemžēl pagājušajā gadā, kad arī mudināju Alūksnes rajona sievietes apmeklēt kongresu, neviena neatsaucās. Alūksnes rajonā taču ir tik daudz sieviešu klubiņu, kas dara daudz laba un interesanta," saka M.Pētersone.
Viņa norāda, ka ar Anitas Mellupes gādību pašlaik top grāmata "Latvijas lauku sievietes - ceļā uz Eiropu". Tajā paredzēts apkopot informāciju par laukos dzīvojošo sieviešu aktivitātēm un pieredzi, kā arī rakstiem par aktīvākajām Latvijas lauku sievietēm. "Grāmatā ievadvārdus rakstīs LLSA valdes priekšsēdētāja Rasma Freimane. Katrs Latvijas rajons grāmatā būs attēlots atsevišķā nodaļā. Vēlos aicināt Alūksnes rajona sievietes sūtīt informāciju un fotogrāfijas par dāmu vai interešu klubiem šai grāmatai," klāsta M.Pētersone.
Sievietes, kurām ir radusies interese par apvienības organizēto kongresu, var vērsties pie Mudītes Pētersones (tālrunis 4341773).

Citu datumu laikraksti

  • Vēsā rudens vakarā baudīsim karstu saldēdienu!

    Kamēr vēl augļos, ogās un dārzeņos vitamīnu ir papilnam, varam tos izmēģināt un nobaudīt dažādos ēdienos. Pagājušajā sestdienā piedāvājām pagatavot...

  • Nemeklē lielu laimi, bet atrod jaunas pārmaiņas

    Baltijas Tranzītu bankas Alūksnes filiāles direktore Ilze Merga ir kurzemniece, nāk no Kuldīgas. Pirmajā tikšanās reizē ar viņu nekas neliecina par...

  • Labas uzvedības ABC

    Piemērotas frāzes, ko komunikabls estēts var izmantot, aizgājis viesos.Piemērotas frāzes, ko komunikabls estēts var izmantot, aizgājis viesos. -...