Aicina ievērot maksimālu piesardzību

Ņemot vērā sinoptiķu prognozēto atkārtoto vētru, “Latvenergo” aicina iedzīvotājus ievērot maksimālus drošības un piesardzības pasākumus.

Ņemot vērā sinoptiķu prognozēto atkārtoto vētru, "Latvenergo" aicina iedzīvotājus ievērot maksimālus drošības un piesardzības pasākumus.
Pieredze liecina, ka stiprs vējš veselus kokus spēj izgāzt ar saknēm, tādējādi koki visā to garumā nereti iegāžas elektrolīnijās. Līnijās iekārušies koki bieži ir pārliekušies pāri autoceļiem, radot draudīgu situāciju ikvienam, kas šādām vietām tuvojas. "Latvenergo" brīdina: esiet piesardzīgi, apdomīgas rīcības vietā neizvēlieties riskēt ar savu un citu cilvēku dzīvību.
"Latvenergo" atgādina: redzot zemē goļošu līnijas vadu vai uz līnijas uzkritušu koku, nekādā gadījumā netuvojieties tam un neļaujiet to darīt citiem! Lūdzam par to ziņot tuvākajā Latvenergo elektrisko tīklu rajonā vai zvanīt "Latvenergo" avārijas dienestam pa tālruni 7328222.
VUGD iedzīvotājiem iesaka nostiprināt nestabilas jumta konstrukcijas, stalažas, kā arī sadzīves un lauksaimniecības inventāru, tirdzniecības nojumes, aizvērt ēku logus, durvis un vārtus, pārvietot drosā vietā mājlopus un mājdzīvniekus. Neatstājiet autotransportu zem kokiem, elektropārvades līnijām un blakus vieglām būvēm.
VUGD aicina vētras laikā bez vajadzības nepamest telpas, atturēties no pastaigām, īpaši bērniem, veciem cilvēkiem un sirds slimniekiem, ierobežot braucienus ar transportlīdzekļiem. Ja vētra jūs pārsteidz ceļā, apturiet automobili, neejiet gar atsevišķi augošiem vai nokaltušiem kokiem, elektrolīnijām, vieglu konstrukciju objektiem, netuvojieties ēku sienām un ietves malai, jo brāzma var iesviest sienā vai uz ceļa braucamās daļas.

Citu datumu laikraksti