Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina izvērtēt “Labāko rakstu”

Laikraksts "Dienas Bizness" kopīgi ar Latvijas Preses izdevēju asociāciju izsludina pieteikšanos uz konkursu par Bonnieru grupas prēmiju "Labākais raksts Latvijas presē 2002. gadā".

Laikraksts "Dienas Bizness" kopīgi ar Latvijas Preses izdevēju asociāciju izsludina pieteikšanos uz konkursu par Bonnieru grupas prēmiju "Labākais raksts Latvijas presē 2002. gadā". Prēmijas lielums - 25 000 zviedru kronu (apmēram 1700 lati).
"Prēmijai ikviens lasītājs var izvirzīt presē publicētu rakstu, kas, viņaprāt, atstājis vislielāko iespaidu uz Latvijas sabiedrību 2002. gadā. Arī rajona iedzīvotājiem ir iespēja pieteikt rajona laikraksta žurnālistu un viņa darbu šim konkursam," informē laikraksta "Dienas Bizness" galvenā redaktore Līga Dzirnekle.
Žūrijā piedalās Latvijas lielāko avīžu galvenie redaktori, Latvijas Preses izdevēju asociācijas, Latvijas Žurnālistu savienības un Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātes pārstāvji.
Lai izvirzītu rakstu konkursam, jāatsūta pieteikums līdz šā gada 28. februārim, kur brīvā formā divos līdz trīs teikumos jāuzraksta, kāpēc lasītājs uzskata, ka izraudzītais raksts atstājis vislielāko ietekmi uz Latvijas sabiedrību 2002. gadā, jāpievieno raksta kopija, kuru piedāvā konkursam. Pieteikumus var iesniegt sūtot pa pastu: konkursam "Labākais raksts", "Dienas Bizness" redakcija, a/k 2, Balasta dambis 3, Rīga, LV 1081 vai arī atnesot personīgi uz "Dienas Biznesa" redakciju Balasta dambī 3, 14. stāvā, 1407. kabinetā sekretārei.

Citu datumu laikraksti

  • Mīlestība dažādos laikos

    Vēsturi allaž ir veidojuši aktīvi un darbīgi cilvēki, un tiem blakus ir atradies partneris, kam bieži vien ir liela nozīme lēmumu pieņemšanā.Vēsturi...

  • Darbarīki sniega tīrīšanai

    Sinoptiķi solīja, ka šajā nedēļā sniegs nokusīs visā Latvijā. Tomēr Alūksnes un Gulbenes rajonā par tā trūkumu nevar sūdzēties, turklāt vakar atkal...

  • Šovā cīnīsies par balvu

    Pirmdien, 27. janvārī, LNT kanālā pulksten 22. 00 sāksies “Mūzikas video 2003” atklāšanas šovs, kurā piedalās desmit grupas, kas sacentīsies par...