Aicina noskatīties romantisku komēdiju

Alūksnes kinoteātrī "Liesma" 7. un 9.aprīlī pulksten 19.00 un 21.00 var noskatīties romantisku komēdiju ar Sandru Bulloku galvenajā lomā "Divas nedēļas, lai iemīlētos".

Alūksnes kinoteātrī "Liesma" 7. un 9.aprīlī pulksten 19.00 un 21.00 var noskatīties romantisku komēdiju ar Sandru Bulloku galvenajā lomā "Divas nedēļas, lai iemīlētos".
Filma stāsta par to, ko citkārt mēs nepamanām - mūsu vienīgais un īstais cilvēks bieži ir tuvāk, nekā mēs meklējam. Un par to, ka nekad nav par vēlu pateikt kādam trīs maģiskos vārdus - "es tevi mīlu".
Ņujorkas vadošās nekustamā īpašuma kompānijas "sejai" - Džordžam - ir paradums pieņemt darbā jaunas un pievilcīgas juristes ar apšaubāmām zināšanām un lakstoties ar tām. Līdz tās pieļauj milzīgu kļūdu un tiek atlaistas ar Džordža garlaicīgā brāļa Horvarda palīdzību.
"Kad Horvards uzstāda Džordžam ultimātu - pieņemt darbā profesionālu juristi vai pamāt ar roku kompānijas akcijām, Džordžs negaidīti sastop aizrautīgo vides aktīvisti un advokāti Lūsiju un aicina viņu darbā. Abi noslēdz vienošanos - ja Džordža kompānija nenojauks kultūras un atpūtas namu, kas atrodas Lūsijas dzimtajā rajonā, viņa piekritīs strādāt pie Džordža," laikrakstam stāsta Alūksnes kinoteātra "Liesma" kasiere Biruta Žirnova.
"Drīz Lūsija saprot, ka ir ne tikai kompānijas juriste, bet arī Džordža personiskā asistente. Viņai jāpalīdz it visā - sākot no apģērba līdz draudzeņu pamešanai, patiesībā viņš bez Lūsijas nevarētu uzsiet pat kaklasaiti. Lūsija nolemj meklēt citu darbu," akcentē kasiere.
Filmas režisors ir Marks Laurenss, bet galvenos varoņus lieliski attēlo Hjū Grānts, Sandra Bulloka un Alisija Vitta.

Citu datumu laikraksti

  • Jādzied, kad ir priecīgi, skumji vai bailes

    Pēc vairāk nekā pusotru stundu ilguša koncerta mazpilsētas kultūras centrā Marija joprojām ir moža.Pēc vairāk nekā pusotru stundu ilguša koncerta...

  • Gudrs kā Podnieka suns

    Alūksnes un Gulbenes fotocentra īpašnieks Jānis Podnieks apgalvo, ka sešdesmito gadu vidū Liepnas pusē šis teiciens bija daudzu mutēs, "pielipa"...

  • Pāreja uz D vitamīnu un... ozonu

    Vasaras laiku, pabīdot pulksteņa rādītājus stundu uz priekšu, pirmoreiz – Pirmā pasaules kara sākumā – noteica Vācija, Lielbritānija, Īrija un...