Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina piedalīties fotokonkursā

Vides ministrija aicina piedalīties ikvienu fotokonkursā “Eiropas Savienības fondu līdzfinansētie vides infrastruktūras un dabas aizsardzības projekti manā pašvaldībā”.

Vides ministrija aicina piedalīties ikvienu fotokonkursā "Eiropas Savienības fondu līdzfinansētie vides infrastruktūras un dabas aizsardzības projekti manā pašvaldībā".
Konkursā piedalīsies visas fotogrāfijas, kurās būs attēloti vides infrastruktūras un/vai dabas aizsardzības objekti mijiedarbībā ar apkārtējo vidi.
Fotokonkurss tiek rīkots ar mērķi sekmēt sabiedrības ieinteresētību valsts politikas mērķu realizēšanā vides un dabas resursu saglabāšanā, ekonomijā un atjaunošanā, vides sakārtošanā, kā arī veicināt sabiedrības izpratni un iesaistīšanu par vides, ekonomisko un sociālo jomu vienotību un ilgstošas attīstības nepieciešamību un tās komplekso raksturu.
Konkursa uzdevums ir veicināt lielāku sabiedrības izpratni par vides infrastruktūras un dabas aizsardzības projektu realizāciju un Eiropas Savienības fondu ieguldījumu. Tas dot iespēju apzināt pašvaldībā realizētos ES fondu līdzfinansētos projektus, tādejādi izglītojot sabiedrību, kā arī veicinot lielāku ES fondu atpazīstamību un to darbības jomas.
Fotogrāfijas digitālā formātā lūdzam iesniegt Vides ministrijas Investīciju departamentā (Peldu ielā 25, Rīga, LV – 1494, tālrunis 7026408) vai arī nosūtot pieteikumu elektroniski uz e-pasta adresi "[email protected]" ar norādi - fotokonkurss "Eiropas Savienības fondu līdzfinansētie vides infrastruktūras un dabas aizsardzības objekti manā pašvaldībā" līdz 5.oktobrim pulksten 17.00.

Citu datumu laikraksti

  • Copes kalendārs

    18.-19.septembris. Teicamas copes dienas. Jau labu laiku Latvijas makšķerēšanas tirgū sevi ir pieteikušas pītās auklas, ar katru gadu parādās jauni...

  • Konkurss “Eiropas valodas”

    Katru gadu 26.septembrī Eiropas Padomes dalībvalstīs atzīmē Eiropas valodu dienu, kad tiek aktualizēti valodu jautājumi Eiropā.Katru gadu...

  • Izdomā parakstu!

    Uz iepriekšējo konkursu esam saņēmuši vairākas atbildes. Lūk, labākās: “Trotuārs ir ļoti glīts, randiņš norunāts man rīt.Uz iepriekšējo konkursu esam...