Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina piedalīties konferencē

Rajona padomes galvenā speciāliste sociālajos jautājumos Vija Vārtukapteine informē, ka 11. novembrī Jūrmalā notiek konference “Cilvēki ar invaliditāti, cilvēktiesības un sociālais darbs”, kurā piedalīties aicināti arī mūsu rajona pārstāvji.

Rajona padomes galvenā speciāliste sociālajos jautājumos Vija Vārtukapteine informē, ka 11. novembrī Jūrmalā notiek konference “Cilvēki ar invaliditāti, cilvēktiesības un sociālais darbs”, kurā piedalīties aicināti arī mūsu rajona pārstāvji.
Konference notiek sakarā ar Sociālā darba dienu, ko Latvijā atzīmē pirmo reizi. Konferences ievadā ar galvenajām sociālās politikas tendencēm Eiropas Savienībā iepazīstinās Oskars Kastēns, Eiropas lietu komisijas priekšsēdētāja biedrs. Konferences dalībniekus uzrunās arī LR Labklājības ministre Dagnija Staķe.
Pārdomās par sociālā darba nākotnes perspektīvām dalīsies Igaunijas Republikas Parlamenta pārstāvis Andres Siplane. Par sociālā darba profesijas attīstību runās Ārija Baltiņa, Latvijas Profesionālo sociālo un aprūpes darbinieku asociācijas prezidente. Dienas otrajā pusē konferences dalībnieki strādās grupās, iztirzājot dažādas sociālajā darbā aktuālas tēmas.
Konference noslēgsies ar paneļdiskusiju, kurā piedalīsies LM valsts sekretāres vietniece Agrita Groza, LM Finanšu vadības departamenta Eiropas sociālā fonda nodaļas vadītājas vietniece Sarmīte Uzuliņa, Valsts Cilvēktiesību biroja direktors Olafs Brūveris, LPSADA prezidente Ārija Baltiņa, LM Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības departamenta direktores vietniece Daina Podziņa.

Citu datumu laikraksti

  • Rajonā joprojām trūkst zobārstu

    Alūksnes rajonā joprojām aktuāla problēma ir zobārstu trūkums.Alūksnes rajonā joprojām aktuāla problēma ir zobārstu trūkums. Ar “Alūksnes Ziņu”...

  • Finišē kalnu velosipēdisti

    Pie Alūksnes ezera, Tempļakalna pakājē sestdien, 18.oktobrī, uz atklātā Alūksnes rajona čempionāta noslēguma sacensībām pulcējās 66 kalnu...

  • Vai tas ko mainīs?

    Aizliegts auglis vienmēr ir saldāks. Diemžēl tas ir neapgāžams fakts. Jo vairāk tev atkārtos, ka nedrīkst TO un TO, notiek gluži pretēji - roka...