Aicina piedalīties konkursā un iegūt aizraujošas balvas

Līdz 6.oktobrim var iesniegt atbildes Latvijas Kara muzeja izsludinātajā konkursā “Pulcējaties zem latviešu karogiem”, kura uzvarētājus gaida ekstraordināras balvas - lidojums ar helikopteri.

Līdz 6.oktobrim var iesniegt atbildes Latvijas Kara muzeja izsludinātajā konkursā "Pulcējaties zem latviešu karogiem", kura uzvarētājus gaida ekstraordināras balvas - lidojums ar helikopteri, lidojums "Aerodium" vertikālā vēja tunelī, kā arī šķēršļu trases "Mežakaķis" apmeklējums.
Konkurss tiek rīkots, svinot latviešu strēlnieku bataljonu dibināšanas 90 gadu jubileju. Tajā aicinātas piedalīties 9.-12. klašu komandas divu cilvēku sastāvā.
Konkursu rīko Latvijas Kara muzejs, Ziemassvētku kauju muzejs un Nacionālie Bruņotie Spēki, un tā jautājumi skatāmi mājas lapā "www.karamuzejs.lv".
Pasākuma mērķis ir veicināt skolēnu izpratni par latviešu strēlnieku bataljonu dibināšanu un strēlnieku varonīgo cīņu 1. pasaules karā, kas pirmo reizi parādīja latviešu virsnieku un bruņoto vienību spēju cīņās.
Atbildes jāiesniedz datorrakstā vai labi salasāmā rokrakstā, norādot vārdu, uzvārdu, skolu, klasi, dzīvesvietu un tālruni. Tās jāiesūta vai jāiesniedz personīgi Latvijas Kara muzejā Rīgā, Smilšu ielā 20, LV-1868, ar norādi: konkursam "Pulcējaties zem latviešu karogiem".
Atbildes vērtēs Latvijas Kara muzeja vēsturnieki un Rīgas Domes pārstāvis.
Konkursa noslēguma svinīgais pasākums, rezultātu paziņošana un uzvarētāju apbalvošana notiks 12.oktobrī pulksten 12.30 Ziemassvētku kauju muzejā. Sīkāka informācija pie Ievas Kvāles pa tālruni 7220295 vai epasta adresē "[email protected]".
Atbildes uz konkursa jautājumiem iegūstamas literatūrā un Latvijas Kara muzeja ekspozīcijā. Ieeja muzejā - brīva.

Citu datumu laikraksti