Aicina piedalīties Ziemassvētku labdarības akcijā

Alūksnes Nevalstisko organizāciju atbalsta centra brīvprātīgo klubs sadarbībā ar pilsētas bibliotēku, Jauno māmiņu skolu, jauniešu klubs “Citi” un Malienas dāmu klubiņu “Saulessvece” ir uzsācis ziedojumu vākšanas akciju “Uzdāvini prieku!”.

Alūksnes Nevalstisko organizāciju atbalsta centra brīvprātīgo klubs sadarbībā ar pilsētas bibliotēku, Jauno māmiņu skolu, jauniešu klubs "Citi" un Malienas dāmu klubiņu "Saulessvece" ir uzsācis ziedojumu vākšanas akciju "Uzdāvini prieku!".
"Ja tavā plauktā ir kāda lieka grāmata vai spēļu stūrī apnikusi spēle, tad zini, ka kādam tās noteikti ir vajadzīgas. Rajona bērnu un jauniešu ar īpašām vajadzībām organizācijas "Saulstariņi", Gaujienas speciālās internātskolas un Malienas pirmsskolas izglītības iestādes "Mazputniņš" audzēkņi noteikti priecāsies arī par rotaļlietām: lego, puzlēm, bumbām, kā arī par bērnu un jauniešu žurnāliem, zīmuļiem, flomāsteriem, krītiņiem, plastilīnu, papīru un citām noderīgām lietām," aicina bibliotēkas bērnu nodaļas vadītāja Dzidra Bauere.
Ziedojumus līdz 15.decembrim var nodot vairākos atbalsta punktos: bibliotēkas bērnu nodaļā, Tūrisma informācijas centrā, Bērnu un jauniešu centrā, ģimnāzijā, vidusskolā, Gaujienas pagasta biznesa informācijas centrā, Malienas pamatskolā. Decembra beigās un janvārī akcijas organizētāji bērniem dāvās ziedotāju sarūpētās mantas, iepriecinās ar kopējām rotaļām un dziesmām. "7.decembrī pulksten 17.00 Jaunajā pilī aicinām tikties ar konkursa "Mis un Misters Alūksne" dalībniekiem. Varēs kopā ar viņiem fotografēties, tāpēc līdzi ņemiet savu fotoaparātu. Demonstrēs filmu par konkursu. Ieeja šajā pasākumā ir par ziedojumiem, ko izmantos akcijai. Alūksnes NVO centrā 15.decembrī no pulksten 15.00 līdz 17.00 būs pasākums kopā ar konkursa uzvarētājiem Ilzi Mālenderi un Guntaru Krīgeru," informē akcijas organizatore Santa Harjo.

Citu datumu laikraksti