Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina pieteikties Latvijas jaunatnes konventam

Klubs ""Māja" - Jaunatne vienotai Eiropai" un Eiropas Kustības Latvijā Jauniešu komisija aicina pieteikties dalībniekus Latvijas Jaunatnes konventam par Eiropas nākotni, kas notiks Jūrmalā, Bulduru dārzkopības vidusskolā no 7. līdz 10.martam.

Klubs ""Māja" - Jaunatne vienotai Eiropai" un Eiropas Kustības Latvijā Jauniešu komisija aicina pieteikties dalībniekus Latvijas Jaunatnes konventam par Eiropas nākotni, kas notiks Jūrmalā, Bulduru dārzkopības vidusskolā no 7. līdz 10.martam.
Aicināti piedalīties dažādas interešu grupas pārstāvoši 70 jaunieši un jaunietes, vecumā no 16 līdz 25 gadiem. Lai nodrošinātu pēc iespējas proporcionālāku Latvijas jauniešu pārstāvniecību konventā, ievēros, lai būtu vienlīdzīga dzimuma, vecuma, nacionālās piederības, reģionālās izcelsmes, interešu un uzskatu daudzveidības jauniešu pārstāvniecība. Mēs vēlamies pulcēt dažādus Latvijas jauniešu sabiedrības pārstāvjus. Konventā piedalīties lūgti gan eirooptimiski, gan eiroskeptiski noskaņotie jaunieši.
Dalībnieka pieteikuma anketa un dalībnieku pieteikšanās, atlases un apstiprināšanas noteikumi ir pieejami kluba "Māja" birojā Rīgā Basteja bulvārī 14 (telefons 7221658), kā arī internetā (www.eiropaskustiba.lv). Pieteikumus pieņem līdz 17.februārim.
Latvijas Jaunatnes konvents, kā tas līdz šim jau ir noticis daudzās citās Eiropas valstīs, rīkots ar mērķi aktīvi iesaistīt jauniešus diskusijā par Eiropas, līdz ar to arī Latvijas nākotnes veidošanu. Lai šo mērķi sasniegtu, par Konventa uzdevumiem ir izvirzīti:
- iesaistīt pēc iespējas plašāku jauniešu pārstāvniecību debatēs par Eiropas nākotni;
- veicināt viedokļu formulēšanu un to apmaiņu vienaudžu vidū;
- veicināt diskusiju starp jauniešiem kā vienu no sabiedrības daļām un politiķiem kā lēmumu pieņēmējiem;
- noskaidrot jauniešu vērtības un apzināt viedokļu dažādību jautājumā par jauniešu atbalstītām Eiropas tālākās integrācijas stratēģijām;
- izstrādāt vienotu dokumentu, kurā paustu šo jauniešu redzējums par Eiropas nākotnes attīstības modeli un Latvijas vietu tajā;
- iepazīstināt pēc iespējas plašāku Latvijas un ārvalstu sabiedrības daļu ar sasniegtajiem rezultātiem, tādā veidā rosinot arī citus jauniešus iesaistīties turpmākās diskusijās par Eiropas nākotni.
Konventu atklās piektdien, 7.martā, Bulduru dārzkopības vidusskolā, Jūrmalā. Tas turpināsies sestdien un svētdien. Pirmdien konventa dalībnieki noslēguma plenārsēdi novadīs Rīgā. Pirmdienas plenārsēdē, aicinās izteikties gan likumdevējvaras pārstāvjiem, gan izpildvaras pārstāvjiem. Konventa dalībnieki visu pasākuma norises laiku dzīvo un darbojas kopā, par pamatu ņemot Dānijas tautskolu apmācības pamatideju. Tā tiks veicināta jauniešu iepazīšanās un ciešāka sadarbība. Jauniešu Konventa darbu pamatā dalīs plenārsēdēs un grupu darbā, kuras pārmaiņus vadīs darbu grupu vadītāji un konventa dalībnieki, lai pēc iespējas vairāk procesa organizēšanā un vadīšanā iesaistītos paši jaunieši.
Latvijas Jaunatnes konventu par Eiropas nākotni finansiāli atbalsta Konrāda Adenauera fonds un Eiropas Komisijas Delegācija Latvijā.

Citu datumu laikraksti