Aicina pieteikties stipendiju konkursam un gada balvai

Par godu savai trešajai dzimšanas dienai jauniešu sabiedriskā organizācija “Avantis” izsludina stipendiju konkursu radošiem jauniešiem un aicina aktīvus, talantīgus jauniešus vēl tikai pusotru mēnesi - līdz 31.oktobrim tam pieteikties.

Par godu savai trešajai dzimšanas dienai jauniešu sabiedriskā organizācija "Avantis" izsludina stipendiju konkursu radošiem jauniešiem un aicina aktīvus, talantīgus jauniešus vēl tikai pusotru mēnesi - līdz 31.oktobrim tam pieteikties.
Piesakoties "Avantis" stipendiju konkursam kādā šāgada nominācijā, stipendijas ieguvējs ik mēnesi savu radošo talantu izkopšanai iegūs 100 latus.
Līdz 31.oktobrim radoši jaunieši vecumā līdz 19 gadiem, kuri savus talantus jau apliecinājuši foto, video, "web" dizaina, stila un modes jomā, kā arī ekstrēmajos un tradicionālajos sporta veidos, var iesniegt savus pieteikumus "Avantis" stipendijas saņemšanai 2006. gadā. Lai pieteiktos "Avantis" stipendijai kādā nominācijā, pretendentiem jāiesūta savi radošie darbi un eseja. Profesionāla žūrija izvērtēs pretendentu darbus un šā gada decembrī paziņos tos jauniešus, kuri ik mēnesi visa nākamā gada garumā saņems 100 latus.
Līdz ar stipendijām šā gada decembrī "Avantis" piešķirs arī gada balvu par visiem labajiem darbiem šajā gadā. Gada balvai par sociāli aktīvu darbošanos var pieteikties jebkurš jaunietis vecumā līdz 19 gadiem. Labo darbu veicējus 1000 latu lielajai balvai var pieteikt arī skolotāji, ģimene un draugi.
Sabiedriskās organizācijas "Avantis" galvenais mērķis ir popularizēt radoši aktīvu un sportisku dzīves stilu starp jauniešiem. "Avantis" apvieno 30 jauniešu līderus no visas Latvijas vecumā no 14 līdz 25 gadiem, kā arī līdzīgi domājošus, sirdī jaunus un pozitīvi darboties gribošus cilvēkus. "Avantis" darbības prioritātes ir jaunatnes aktuālo problēmu atspoguļojums, kura spilgtākais piemērs ir organizācijas radītā filma "Atrasts Amerikā". Tāpat sabiedriskā organizācija aktīvi darbojas ārpusskolas izglītības un sporta popularizēšanā un masu pasākumu organizēšanā.

Citu datumu laikraksti

  • Naglu ciemā tagad pārsvarā saimnieko ienācēji

    Malienas pagasta apdzīvotajā vietā Naglas dzīve rit tāpat kā jebkurā pagastā. Naglās māju nav daudz, bet to kādreizējie īpašnieki jau aizgājuši...

  • Monētu savienības - jau pirms 600 gadiem

    Ekonomikai un tirdzniecībai ir kopējas attīstības likumsakarības, viena - aptvert arvien lielāku teritoriju.Ekonomikai un tirdzniecībai ir kopējas...

  • Jauna iespēja skolēniem

    Rudens un jaunā mācību gada sākums skolēniem un skolotājiem rada jaunus pienākumus, bet sniedz arī jaunas iespējas.Rudens un jaunā mācību gada sākums...