Aicina pusdienot arī iedzīvotājus

Alūksnes Valsts ģimnāzijas ēdnīcā un kafejnīcā par ēdināšanu rūpējas SIA “Unti”. Tā uzvarēja pagājušā gada nogalē rīkotajā konkursā, tāpēc var turpināt 1999.gadā sākto darbu.

Alūksnes Valsts ģimnāzijas ēdnīcā un kafejnīcā par ēdināšanu rūpējas SIA "Unti". Tā uzvarēja pagājušā gada nogalē rīkotajā konkursā, tāpēc var turpināt 1999.gadā sākto darbu.
Tagad skolas audzēkņi var ne tikai izvēlēties no septiņiem vai deviņiem otrajiem ēdieniem, vairākām mērcēm, salātiem, piedevām, sulām, atspirdzinošiem un siltajiem dzērieniem to, kas vislabāk garšo. Skolēniem dota arī iespēja pasūtīt pusdienas sev vēlamajā laikā, tāpēc nav jāstāv rindā. Tiesa, pasūtītas pusdienas maksā 40 santīmus un vairāk. Lētākas ir kompleksās pusdienas - divi lati nedēļā.
"Katru dienu virtuves pakalpojumus izmanto apmēram 400 skolēni, bet kafejnīcas - vismaz pusotras reizes vairāk. Daudzi ēd smalkmaizītes ar tēju vai kafiju. Paredzēts, ka arī ēdnīca strādās līdz pulksten 16.00 tāpat kā kafejnīca. Ir dienas, kad mācību stundas ir ilgāk, tāpēc piedāvāsim siltu maltīti arī vēlāk. Internātā dzīvojošie skolēni no rīta ēd brokastis," stāsta SIA "Unti" direktors Aigars Pepernieks.
Skolotāji, tehniskie darbinieki un audzēkņi, arī pilsētas iedzīvotāji ēdnīcā var individuāli pasūtīt kulinārijas izstrādājumus, kā arī banketa galda klāšanu. Kafejnīcas telpā vasarā veikts kosmētiskais remonts. Pēc jaunu mēbeļu iegādes tā ieguvusi mūsdienīgu izskatu. Sanitārajām un higiēnas prasībām atbilstoši iekārota virtuve un palīgtelpas. Iegādāts ūdenssildītājs, nomainīta kartupeļu mizojamā mašīna, ledusskapji un saldētava.

Citu datumu laikraksti

  • Rīkos filozofisku diskusiju

    Bejas interešu klubiņa “Pīlādzis” dalībnieces 22.janvārī pulksten 12.00 filozofiskā diskusijā dalīsies pārdomās par tēmu “Logs”.Bejas interešu...

  • Rosinās pārcelt darbdienas

    Lai efektīvāk izmantotu darba laiku, šodien valdība lems par vairāku 2004.gada darbdienu pārcelšanu.Lai efektīvāk izmantotu darba laiku, šodien...

  • Vēlas zināt iedzīvotāju viedokli

    Ministru kabineta komitejas sēdē apstiprināts Ekonomikas ministrijas projekts “Latvijas rūpniecības attīstības pamatnostādnes”.Ministru kabineta...