Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina sievietes uz semināru par menopauzi

Alūksnes administratīvās ēkas mazajā zālē 14.oktobrī pulksten 11.00 visu vecumu sievietes aicina piedalīties bezmaksas seminārā par galvenajām problēmām premenopauzes un menopauzes laikā, kā arī par iespējamo palīdzību šajā dzīves periodā.

Alūksnes administratīvās ēkas mazajā zālē 14.oktobrī pulksten 11.00 visu vecumu sievietes aicina piedalīties bezmaksas seminārā par galvenajām problēmām premenopauzes un menopauzes laikā, kā arī par iespējamo palīdzību šajā dzīves periodā.
"Veselības veicināšanas centrs ceturto gadu turpina sievietes veselības un dzīves kvalitātes uzlabošanas jeb menopauzes profilakses projektu. Pirmo gadu šim projektam ir jauns nosaukums "Kontia". Projektā ar Alūksnes rajona padomes atbalstu sievietēm ir dota iespēja apmeklēt bezmaksas semināru un gūt informāciju par menopauzi - laiku, kad 40 līdz 50 gadu vecumā sievietes organismā notiek virkne neatgriezeniskas fizioloģiskas pārmaiņas," stāsta Veselības veicināšanas centra reģionālā koordinatore Alūksnes, Gulbenes un Balvu rajonā Ingrīda Sniedze.
Sievietēm būs iespēja konsultēties ar speciālistiem. "Semināra apmeklētājas gūs informāciju par ātrās diagnostikas menopauzes testu, ko var pildīt mājas apstākļos, gūstot atbildi uz jautājumu - vai man iestājusies menopauze? Būs pieejama informācija par hormonu aizstājējterapiju, bet par sabalansēta uztura nozīmi veselības saglabāšanā skaidros pārstāvji no "Svara vērotājiem".
Semināra tēmas: pašaprūpe menopauzē - mīti un patiesība par vēždraudi menopauzē, firmas "Gedion Richter" produkti sievietes veselībai , par "Kontias" ginekologa atbalsta iespējām stāstīs reģionālā "Kontia" ginekoloģe Alūksnes rajonā Gunita Kučika, varēs veikt menopauzes testu, par "Avon" akciju cīņā pret krūts vēzi informēs "Avon" pārdošanas menedžere Gunta Rozenberga, varēs saņemt informāciju par augu hormoniem "Fitoestrogēniem" menopauzes simptomu terapijā, būs firmu "Jacobs" un "L’Oreal" akcijas," saka I.Sniedze.
Pirms semināra varēs gūt informāciju par firmas "Vega" uztura bagātinātājiem un homeopātijas līdzekļiem, sejas un ķermeņa ādas kopšanu (firma "Oceola"), fiziskajām nodarbībām menopauzes laikā, bez maksas būs pieejami žurnāli "Sieviete", "Veselība" un "Sievietes Pasaule". Varēs iegādāties grāmatu "Sieviete un menopauze". Par zemākām cenām būs nopērkamas biļetes uz projekta "Kontia" noslēguma koncertu 2.novembrī Rīgā. Visas iegādātās biļetes piedalīsies loterijā, kur varēs laimēt firmas "Impro" dāvanu karti 500 latu vērtībā.
"Manuprāt, šādi semināri ir būtiski jebkura vecuma sievietēm. Saskaroties ar šo problēmu - menopauzi - sievietes pēc padoma parasti vēršas pie medicīnas darbiniekiem: ģimenes ārsta, ginekologa vai aptieku darbiniekiem. Tieši viņiem sievietes tic visvairāk. Alūksnes rajona speciālisti ir jau noklausījušies semināru, kā šajā periodā sievietēm palīdzēt," akcentē I.Sniedze.

Citu datumu laikraksti

  • Iedzīvotājus neapmierina dabas lieguma ierobežojumi

    Veclaicenes pagastā Latvijas dabas fonda pārstāvji tikās un diskutēja ar iedzīvotājiem, kuru īpašumi atrodas dabas lieguma Korneti - Peļļi...

  • Policija informē

    Apzog lauku mājas. Alsviķu pagastā naktī uz 7.oktobri uzlauzta māja, nozagtas dažādas mantas un pase.Apzog lauku mājas Alsviķu pagastā naktī uz...

  • Reģistrēti dzimušie septembrī

    Alūksnes pilsētā - Edgars Voroņins, Laura Zitāne, Margita Lancmane, Ričards Tarantenkovs, Daniela Dantiņa, Reinis Liepiņš, Emīls Nils Hamanis, Alise...