Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina uz pasākumu

Alsviķu kultūras nama vadītāja Marina Ramane 28.janvārī aicināja maznodrošinātās un daudzbērnu ģimenes uz labdarības akcijas "Kas neder man, var noderēt citam" pasākumu.

Alsviķu kultūras nama vadītāja Marina Ramane 28.janvārī aicināja maznodrošinātās un daudzbērnu ģimenes uz labdarības akcijas "Kas neder man, var noderēt citam" pasākumu.
"Pasākums notika jau sesto reizi. Informāciju par daudzbērnu un maznodrošinātajām ģimenēm iesniedza pagasta pirmsskolas izglītības iestādes "Zemenīte", "Saulīte" vadītājas un Strautiņu pamatskolas direktore. Šoreiz humāno palīdzību dāvāja Alūksnes firma SIA "Degas", Rīgas Svētās Ģertrūdes vecās baznīcas draudzes locekle Elza Jakušonoka. Arī pagasta iedzīvotāji bija atnesuši daudz noderīgu lietu," laikrakstam stāsta Alsviķu kultūras nama vadītāja Marina Ramane.
Tautas nama vadītāja aicina iedzīvotājus visu gadu nest apģērbus, apavus un citas noderīgas lietas, kas pašiem vairs nav vajadzīgas. "Tautas namā ir telpa, kur mēs tās glabājam līdz nākamajai akcijai," saka kultūras nama vadītāja.

Citu datumu laikraksti

  • Mīlestība dažādos laikos

    Vēsturi allaž ir veidojuši aktīvi un darbīgi cilvēki, un tiem blakus ir atradies partneris, kam bieži vien ir liela nozīme lēmumu pieņemšanā.Vēsturi...

  • Darbarīki sniega tīrīšanai

    Sinoptiķi solīja, ka šajā nedēļā sniegs nokusīs visā Latvijā. Tomēr Alūksnes un Gulbenes rajonā par tā trūkumu nevar sūdzēties, turklāt vakar atkal...

  • Šovā cīnīsies par balvu

    Pirmdien, 27. janvārī, LNT kanālā pulksten 22. 00 sāksies “Mūzikas video 2003” atklāšanas šovs, kurā piedalās desmit grupas, kas sacentīsies par...