Aicina uz semināriem par ziedojumu piesaisti

Lai veicinātu nevalstisko organizāciju darbību un izglītotu tās pārstāvjus par dažādām aktuālām tēmām, NVO institūts aicina uz bezmaksas mācību semināriem Rīgā.

Lai veicinātu nevalstisko organizāciju (NVO) darbību un izglītotu tās pārstāvjus par dažādām aktuālām tēmām, NVO institūts aicina uz bezmaksas mācību semināriem Rīgā.
Semināri tiks veidoti gan par organizāciju attīstības jautājumiem, gan par sabiedrisko attiecību, juridiskajiem, grāmatvedības un lietvedības jautājumiem.
NVO institūts organizē arī individuālas konsultācijas organizācijām sabiedrisko attiecību un attīstības jautājumos. Tas sniegs arī juridiskas konsultācijas par ziedojumu saņemšanu un izlietošanu. Plānots organizēt arī semināru par sabiedriskā labuma organizācijas grāmatvedību, kas ir būtiski NVO pārreģistrācijas laikā par biedrībām un nodibinājumiem.
Seminārus vadīs portāla "ziedot.lv", kā arī citi eksperti, kuriem ir veiksmīga pieredze ziedojumu piesaistē. Vairāk par plānotajām mācībām iespējams uzzināt, kā arī tām pieteikties NVO institūta mājas lapā "www.nvoinstituts.lv", vai rakstot uz e-pasta adresi: "[email protected]".

Citu datumu laikraksti