Aicina vasarā nodarbināt skolēnus

Tiem darba devējiem, kas šogad vēlas nodarbināt skolēnus vasarā, līdz 22.aprīlim ir jāpiesakās Nodarbinātības valsts aģentūras Alūksnes filiālē.

Tiem darba devējiem, kas šogad vēlas nodarbināt skolēnus vasarā, līdz 22.aprīlim ir jāpiesakās Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Alūksnes filiālē.
Šādu pilotprojektu par skolēnu nodarbināšanu NVA realizē otro gadu, bet šogad projektam atvēlētais finansējums būs trīs reizes lielāks. "Darba devēji, kas pērn piedalījās projektā, interesējas un arī šogad piesakās mūsu filiālē. Aicinām viņus izmantot iespēju vasarā, atvaļinājumu laikā nodarbināt 15 līdz 18 gadus vecus jauniešus, kas mācās vispārējās, speciālās vai profesionālās izglītības iestādēs," stāsta Nodarbinātības valsts aģentūras Alūksnes filiāles vadītāja Virgīnija Veļķere.
Projektā var piedalīties valsts iestādes, pašvaldības vai pašvaldību iestādes, juridiskas personas vai Latvijas Amatu kamerā reģistrēti amatu meistari. "Viņiem jāuzraksta pieteikums un jāinformē par piedāvātajiem darbiem. Darba devējiem jāiesniedz Valsts ieņēmumu dienesta izziņa, ka viņiem nav nodokļu parādu," uzsver V.Veļķere. Darba devējiem jāiesniedz arī Valsts darba inspekcijas atzinums par darba vietu atbilstību noteikumiem. Darba devējus izvērtēs no 29.aprīļa līdz 6.maijam, bet pēc 16.maija ar viņiem slēgs līgumus.
NVA nodarbinātajiem maksā 50 procentus no minimālās algas, 50 procentus - darba devējs. Vienu skolēnu nedrīkst nodarbināt ilgāk par mēnesi. Skolēni filiālē kā darba meklētāji varēs reģistrēties pēc 25.aprīļa.

Citu datumu laikraksti

  • Balvā saņem baseina apmeklējumu

    Ar peldēšanu: stimulē lasīt grāmatas.Ar peldēšanu: stimulē lasīt grāmatas. Alūksnes bibliotēkas bērnu literatūras nodaļa sadarbībā ar Alūksnes...

  • Alūksnē viesos Ministru prezidents

    Rīt Alūksnē ieradīsies Ministru prezidents Aigars Kalvītis. Viņš tiksies gan ar Alūksnes pilsētas un rajona padomes vadību, gan arī apmeklēs sporta...

  • Notāru darbu paralizē valdības neizdarība

    Uz pāris dienām valdība bija paralizējusi notāru darbu, jo Ministru kabinets nebija apstiprinājis noteikumus par zvērinātu notāru taksēm, bet...