Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina veidot projektus

Sabiedriskā organizācija "Jaunatne pret AIDS", AIDS profilakses centrs, Veselības veicināšanas centrs ar Kanādas Starptautiskās attīstības aģentūras atbalstu izsludina konkursu rajonu skolām un jaunatnes sabiedriskajām organizācijām.

Sabiedriskā organizācija "Jaunatne pret AIDS", AIDS profilakses centrs, Veselības veicināšanas centrs ar Kanādas Starptautiskās attīstības aģentūras atbalstu izsludina konkursu rajonu skolām un jaunatnes sabiedriskajām organizācijām. "Dzīvo un ļauj dzīvot citiem!"
Aizspriedumi un diskriminācija pret HIV inficētajiem un AIDS slimniekiem ir 2002./2003. gada pasaules AIDS kampaņas tēma. Kampaņa aicina cilvēkus lauzt klusēšanas sienu un nojaukt barjeras, kas traucē efektīvai HIV/AIDS profilaksei un ārstēšanai.
Tādēļ organizācijas izsludina projektu konkursu Latvijas rajonu skolām par tēmu : "Kā es varu pasargāt savas skolas jauniešus no HIV/AIDS un narkotikām". Projektu var iesniegt klases, pārstāvji no klasēm vai neatkarīgas jauniešu grupas. Projektā iekļautām aktivitātēm jābūt realizējamām vienā vai divos mēnešos. Viena projekta realizācijai piešķirs 440 latus.
Atbalstīs projektus, kas būs ieguvuši papildfinansējumu 100 latu apmērā no vietējās pašvaldības vai citiem sponsoriem. Projektus realizēt palīdzēs jaunieši no organizācijas "Jaunatne pret AIDS".
Otrs konkurss ir rajonu jauniešu nevalstiskajām organizācijām par tēmu "Rītdiena bez AIDS". Projektu var iesniegt nevalstiskās organizācijas vai neatkarīgas jauniešu grupas. Projektā iekļautajām aktivitātēm jābūt realizējamām mēneša laikā savā reģionā. Vienam projektam piešķirs 460 latus. Arī šajā konkursā atbalstīs tos projektus, kas būs guvuši papildfinansējumu 100 latu apjomā no vietējās pašvaldības vai sponsoriem.
Darbi jāiesniedz līdz 10. martam s/o "Jaunatne pret AIDS" Rīgā, L. Klijānu ielā 7, 505. kabinetā. Tālruņi informācijai 7339339 vai 7372275 vai internetā (www.aidsnet.lv).

Citu datumu laikraksti