Aicina ziņot par pārinodarījumiem videi

Kopš jaunā gada ar Vides aizsardzības fonda atbalstu portāls “TVnet” palielina un pilnveido ekoloģijas un vides izglītības sadaļu “Zaļā zeme”.

Kopš jaunā gada ar Vides aizsardzības fonda atbalstu portāls "TVnet" palielina un pilnveido ekoloģijas un vides izglītības sadaļu "Zaļā zeme".
Jau janvāra beigās gaidāmi daudzi pārsteigumi, arī iespēja informēt plašu sabiedrību par videi nodarītajiem pāridarījumiem. Jaunveidojamajā sadaļā, kas drīzāk būs uzskatāma par vides vortālu, būs paredzēta vieta lietotāju ziņām, kur būs iespēja katram pašam uzrakstīt par dabā novērotajām nekārtībām.
"Vēršamies pie visas Latvijas iedzīvotājiem, īpaši cerot uz skolu atsaucību, ar lūgumu - vērojiet apkārtni, neatstājiet nepamanītu nelikumīgi uzslietu celtnieku vagoniņu, kas, kā zināms, ir jaunas nelegālas apbūves priekšvēstnesis; nepaejiet garām izpostītai jaunaudzei vai nežēlīgi nogalinātam dzīvniekam! Tikai mūsu acīgums var paglābt vēl nenopostīto. Piefiksējiet, kur tas noticis, nofotografējiet redzēto," "Alūksnes Ziņas" informē "TVnet" galvenā redaktore Ligita Lukstraupe.
Sūtiet šo informāciju "TVnet" sadaļai "Zaļā zeme" uz adresi "[email protected]" Ja jums nav pieejams digitālais fotoaparāts, fotogrāfijas lūdz sūtīt pa pastu: Zaļā Zeme, "TVnet" Brīvības iela 214m, Rīga, LV - 1039.
Par operatīvāko zaļo informāciju tās autoram šāgada beigās dāvinās vērtīgu atzinību - jaudīgu datoru, kas palīdzēs dzīvot zaļāk un uzzināt daudz jauna par mūsu zaļo zemi.

Citu datumu laikraksti