Aicinām pieteikties Latvijas jauniešu kongresam

Latvijas Universitātes Lielajā aulā Raiņa bulvārī 19 2.decembrī notiks Latvijas jauniešu kongress “Jaunietis Baltijā šodien un rīt”. Kongresā piedalīsies 800 aktīvākie jaunieši no visas Latvijas.

Latvijas Universitātes Lielajā aulā Raiņa bulvārī 19 2.decembrī notiks Latvijas jauniešu kongress "Jaunietis Baltijā šodien un rīt". Kongresā piedalīsies 800 aktīvākie jaunieši no visas Latvijas.
Bērnu un ģimenes lietu ministrija kopā ar Latvijas Jaunatnes padomi organizē Latvijas jauniešu kongresu "Jaunietis Baltijā šodien un rīt", tajā piedalīsies visu jauniešu nevalstisko organizāciju vadītāji, valdības pārstāvji, skolēnu un studentu pašpārvalžu vadītāji, jaunatnes lietu koordinatori pašvaldībās un citur.
Kongresā paredzētas Bērnu un ģimenes lietu ministra Ainara Baštika, izglītības un zinātnes ministres Inas Druvietes, Bērnu un ģimenes lietu ministrijas Jaunatnes lietu departamenta direktora Mariana Nīlendera, Latvijas Jaunatnes padomes prezidenta Andra Grafa un citu referentu runas, kuras būs publicētas referātu grāmatā un būs pieejamas kongresa laikā.
Kongresa mērķis ir aktualizēt jaunatnes darba nozīmību un panākumus, kā arī demonstrēt plašās līdzdarbības iespējas jauniešiem ceļā uz pilsonisku sabiedrību.
Kongresā varēs iegūt ak-
tuālāko informāciju jaunatnes politikas jautājumos un ar to saistītajās jomās, kā arī nenovērtējamas atziņas un rosinājumus turpmākai darbībai. Kongresa paredzēts:
* aktuāla informācija no referentiem un iespēja uzdot jautājumus;
* būs iespēja saņemt šā pasākuma referātu grāmatu;
* noslēgumā tiks pieņemta jauniešu kongresa rezolūcija;
* skolēni un NVO sektora pārstāvji kongresa telpās būs izveidojuši izstādi - publicētus materiālus par savu darbu sasniegumiem.
Visi interesenti aicināti aizpildīt anketu Latvijas Jaunatnes padomes mājas lapā "ww.ljp.lv". Lai saņemtu papildu informāciju, aicinām zvanīt darbdienās pa tālruni 7221402 vai rakstīt "ljp@ljp.lv" Latvijas Jaunatnes padomei.
Latvijas Jaunatnes padome ir jauniešu atbalstīta un atzīta, visas sabiedrības respektēta 33 bērnu un jauniešu sabiedrisko organizāciju apvienība, kas rada labvēlīgu vidi nacionālajā un starptautiskajā līmenī jaunatnes organizāciju attīstībai un jauniešu personības brīvai realizācijai.

Citu datumu laikraksti

 • Politiķi izprot, bet nesola

  Spilgta Alūksnes 4. Grāmatu svētku epizode bija sociālajiem jautājumiem veltītā diskusija, kurā piedalījās pieci Latvijā pazīstami politiķi.Spilgta...

 • Latvijā ir melno stārķu populācijas centrs

  Alūksnes Dabas muzejā “Vides labirints” izveidota jauna izstāde, kas stāsta par mūsu spārnoto draugu tālajiem ceļojumiem.Alūksnes Dabas muzejā "Vides...

 • Dibina jaunu asociāciju

  Ceturtdien, 17.novembrī, Rīgā, viesnīcā “Rīga”, paredzēta Latvijas Augļu un dārzeņu importētāju un vairumtirgotāju asociācijas dibināšana.Ceturtdien,...

 • Lāčplēša svētkos

  Tālajā 1919.gadā visi, kas varēja un spēja nest ieročus, cēlās, lai aizstāvētu un atbrīvotu Rīgu no uzbrūkošās Bermonta armijas, un 11.novembrī Rīga...

 • Pirmie maksājumi par laukaugu un lopbarības platībām

  Šonedēļ Lauku atbalsta dienests uzsāk papildu valsts tiešo maksājumu par laukaugu un lopbarības platībām avansa izmaksu 80 procentu apmērā, jo valstī...

 • Apvienos Mālupes pagasta pensionārus

  Mālupes pagasta “Mārās” pašvaldībā dzīvojošajiem pensionāriem šonedēļ bija otrā tikšanās, jo arī Mālupes pagastā ir nolēmuši veidot savu pensionāru...