Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aizputināti ceļi kavē nokļūt pie ārsta

Jaunalūksnes pagasta "Ausējos" dzīvojošo Aivaru Meļņu neapmierina ceļu attīrīšana no sniega. Viņš ir pirmās grupas invalīds, kam trīs reizes nedēļā - pirmdien, trešdien un piektdien - agri no rīta jānokļūst Madonas slimnīcā.

Jaunalūksnes pagasta "Ausējos" dzīvojošo Aivaru Meļņu neapmierina ceļu attīrīšana no sniega. Viņš ir pirmās grupas invalīds, kam trīs reizes nedēļā - pirmdien, trešdien un piektdien - agri no rīta jānokļūst Madonas slimnīcā.
"Ja ceļš ir vietām aizputināts tā, ka nevar ar vieglo mašīnu izbraukt un netieku Madonā, tad varu nomirt. Esmu par to informējis pagasta padomi un lūdzis palīdzību. Diemžēl nākas pašam sēsties traktorā un tīrīt ceļu, jo nevaru gaidīt, kaut man nav atļauts braukt pat ar vieglo automašīnu. Labi, ka man ir traktors. Protams, ka tērēju savus līdzekļus, kaut gar mājām iet pagasta ceļš, kas ved vēl uz citām sētām. Tur dzīvo veci cilvēki," stāsta A.Meļņa.
Jaunalūksnes pagasta ceļu meistars Igors Zvejnieks atzīst, ka ir informēts par A.Meļņa īpašajām vajadzībām. Viņš skaidro, ka cenšas tās ņemt vērā. "Ceļu gar "Ausējiem" tīra divi cilvēki, ar kuriem pašvaldība ir slēgusi līgumu. Mūsu pagasts ir liels, tāpēc līgumi ir slēgti ar četriem ceļu tīrītājiem. Tā iznāk lētāk, jo katram nav jābrauc lieli attālumi. Viņi darbu veic pēc vajadzības. Ceturtdien putināja, un piektdien ceļus attīrīja," skaidro I.Zvejnieks.
Viņš norāda, ka diemžēl ir sarežģīti vienu ceļu izdalīt īpašā aprūpē. Pēc puteņa tīra visus ceļus, un, protams, vispirms nesteidzas uz "Ausējiem", tāpēc ne vienmēr tas ir brīvs no sniega laikā, kad pa to vēlas braukt A.Meļņa.
Jaunalūksnes pagasta padomes priekšsēdētāja Benita Jušvajeva pauž, ka izbrauc palūkoties, kādi ir ceļi. Viņa secina, ka A.Meļņa biežāk atrodas dzīvoklī Alūksnē, jo "Ausēju" logos vakaros nav gaismas.

Citu datumu laikraksti

  • Kokteiļi bērniem, sievietēm un vīriešiem

    Svētku reizēs vienmēr paceļam glāzi, lai uzsauktu tostu par mīlestību, saticību, veselību, mieru un draudzību.Svētku reizēs vienmēr paceļam glāzi,...

  • Aicina pieteikties jaunos rakstniekus

    Latvijas Rakstnieku savienība un Rīgas Jauno literātu apvienība no 14. līdz 18. aprīlim rīko Jauno autoru semināru. Tajā aicināti piedalīties...

  • Aicinājums

    Cesvaines pilsētas ar lauku teritoriju dome lūdz ziedot materiālus Cesvaines pils bojāto konstruktīvo elementu (pārsegumu, sienu, akmens mūra detaļu,...