Aizvadītas pirmās spēles

Alūksnes rajona volejbola čempionāta pirmajās spēlēs Ziemeru pamatskolas sporta zālē tikās četras vīru komandas no septiņām. Tajās uzvarēja “Ašukalna” un Trapenes volejbolisti.

Alūksnes rajona volejbola čempionāta pirmajās spēlēs Ziemeru pamatskolas sporta zālē tikās četras vīru komandas no septiņām. Tajās uzvarēja "Ašukalna" un Trapenes volejbolisti.
"Ar rezultātu 3:1 pirmajā spēlē "Ašukalna" komanda pārspēja Alūksnes volejbolistus. Četru setu rezultāti liecina, ka tikai pirmajā alūksniešiem izdevās pārspēt pretiniekus ar 25:15. Tiesa, tikai divu punktu starpība ir ceturtajā setā - 23:25. Trapenieši SIA "AEC" spēlētājus pieveica trīs setos ar septiņu līdz deviņu punktu starpību. Tāpat uzvaru jau pēc trīs setiem guva "Ašukalns" spēlē ar Jaunlaicenes komandu "Ozoli", tikai punktu starpība bija mazāka - 25:22, 25:21, 25:24," komentē volejbola čempionāta direktors Guntars Freijs.
Pagājušā gada čempionāta uzvarētāja komanda "Ķiploks" cīņu par pirmo vietu sāks šajā svētdienā, kad tiksies ar SIA "AEC" un Jaunlaicenes volejbolistiem. G.Freijs informē, ka spēlētāji ir apmēram tie paši. Tiesa, ir mainījušies komandu nosaukumi un arī to sastāvs. "Pirmajās spēlēs labu sniegumu parādīja "Ašukalna" volejbolists Kaspars Spirks un Rinārs Teters, Alūksnes komandā - Jānis Kukličs. Trapenes komandā ir vienīgais virslīgas spēlētājs Oskars Karpovs, kas demonstrēja labu spēli," akcentē G.Freijs. Spēles tiesā Aivars Bebris un Mārtiņš Meisters, sekretāre - Dace Kokorēviča. Ziemeru pamatskolas saimnieks Aivars Augulis ir sagatavojis sporta zāli volejbola čempionāta norisei.
14.martā Ziemeru pamatskolas sporta zālē piecās spēlēs tiksies visas vīriešu, bet 27.martā Trapenē - četras sieviešu komandas.

Citu datumu laikraksti

  • Nenožēlo nevienu dzīves mirkli

    Alūksniete Ausma Lietaviete šodien ir laimīga, ka dzīvo, var būt kopā ar tuvajiem un mīļajiem cilvēkiem un ka viņiem klājas labi. Arī par to, ka nav...

  • Vai Einars Repše beidzis savu misiju Latvijā?

    Neviltotu prieku daudzos politiķos izraisīja Einara Repšes paziņojums, ka viņš atsakās no savas kandidatūras premjera amatam par labu Krišjānim...

  • Apbalvo čaklākos izplatītājus

    Ojāra Vācieša Gaujienas vidusskolas skolēnus svētdien Rīgā apbalvoja kā vienus no čaklākajiem UNICEF atklātņu izplatītājiem.Ojāra Vācieša Gaujienas...