Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Akciju - izstādi atbalsta mūziķi, literāti, aktieri

Aicinām visus sestdien 15.martā no 13.00 Valsts Mākslas muzeja izstāžu zālē "Arsenāls" Torņa ielā 1.

Aicinām visus sestdien 15.martā no 13.00 Valsts Mākslas muzeja izstāžu zālē "Arsenāls" Torņa ielā 1.
Mēs sakām milzīgu paldies visiem jums, kas atrada laiku un iespēju apmeklēt Doma baznīcu un atbalstīt mieru ar savu parakstu. Mēs saņēmām jūsu fotogrāfijas. Mēs saņēmām veselu klašu bērnu zīmējumus ar parakstiem. Dzejoļus. Mēs saņēmām kādas sievietes atnestu Dievmātes ikonu. Un kā visspēcīgākais Dzīvības triumfs pār karu un iznīcību, mūsu priekšā ir jaunas topošās māmiņas atnests vēl nedzimušā bērniņa ultrasonogrāfijas attēls. Tas ir kas vairāk nekā izdevīgi kontrakti sagrautās Bagdādes atjaunošanai. Izstādes dzīvajā fonā ik dienas darbosies mūziķi, literāti un aktieri - Anta Eņģele, Haralds Sīmanis, Inga Gaile, Andris Černovs, Jo, Ieva Akurātere, Pēteris Dragūns, "Latvijas Gāze", Inga Ābele, Ilmārs Šlāpins, Dambis, Kaspars Dimiters, Liāna Langa, Jēkabs Nīmanis, "Kuba", Pēteris Brūveris, Mirta, Marts Pujāts, Rolands Briedis, Gundars Āboliņš, Inta Pauļuka, Māris Salējs, grupa "Zapte", Simona Orinska, Jānis Gailītis, Valdis Indrišonoks, Rūta Mežavilka, Ģirts Šolis, Andris un Inta Grīnbergi, Ūdrītis, Helēna, Raimonda Vazdika, Kārlis Vērdiņš  un citi.
Pirms vairākām nedēļām domubiedru grupa "Es par mieru" aicināja Latvijas iedzīvotājus sūtīt un nest fotogrāfijas uz Doma baznīcu. Savas. Savu mīļoto cilvēku. Savu bērnu. Jaunas un vecas. Ar uzrakstu otrā pusē – "es negribu karu". Kādēļ? Tādēļ, ka militāristiem un politiķiem nav iztēles. Viņiem karš ir tikai sarkanas bultiņas kartē. Dzīvē tie ir cilvēki. Nogalināti un sakropļoti. Taču mēs joprojām ceram - varbūt dzīvu Latvijas cilvēku acis būs tās, kas pamodinās politiķu iztēli. Varbūt viņiem kļūs neērti. Bet, ja arī nekļūs, mēs vismaz nebūsim stāvējuši malā un noskatījušies, kā pasaule, militāristiem un prezidentiem braši salutējot, ripinās pretī savam galam.
Akcijā "Mēs par mieru" apmēram 2000 cilvēku ir parakstījušies Doma baznīcā, jau vairāk nekā 21 100 savu viedokli pret karu izteikuši mājas lapā (www.esparmieru.lv). Vēlreiz liels paldies jums visiem. Kara nebūs. Ja mēs to nepieļausim.
Izstādes – akcijas darba laiks: sestdien, 15. martā, - 13.00 – 17.00, svētdien, 16. martā, - 11.00 – 17.00, pirmdien, 17. martā, - 11.00 – 17.00.
Joprojām gaidām jūsu fotogrāfijas un parakstus Doma baznīcā. Savu viedokli par mieru varat izteikt arī mājas lapā. Izstādes – akcijas laikā parakstīties varēs arī izstāžu zālē "Arsenāls".

Citu datumu laikraksti

  • Latvija man ir mīļa kā manas mājas

    Droši vien tie, kas nedzīvo savā etniskajā dzimtenē, daudz biežāk domā par to, vai viņiem ir svarīgi saglabāt piederību savai tautai.Droši vien tie,...

  • Policija informē

    Nozog transportlīdzekļus. Annas pagastā 11.martā nozagta "Audi 90" markas automašīna.Nozog transportlīdzekļus Annas pagastā 11.martā nozagta "Audi...

  • Piedalās sarīkojumu vadītāju konkursā

    2. Latvijas sarīkojumu vadītāju konkursā "Caur smiekliem pilnīgi nopietni" veiksmīgi startēja arī dalībnieki no Alūksnes rajona. Alūksnietis Normunds...