Akmens var pasargāt no ļaunas acs

Akmeņi (dārgakmeņi, minerāli, pusdārgakmeņi, kristāli) pilda ne tikai talismanu funkciju, bet iedarbojas arī uz cilvēka veselību (piemēram, mazina sāpes, novērš matu izkrišanu, dziedē alkoholismu, nomierina nervus) un raksturu.

Akmeņi (dārgakmeņi, minerāli, pusdārgakmeņi, kristāli) pilda ne tikai talismanu funkciju (sargā no ļaunas acs, nelaimēm, vairo bagātību), bet iedarbojas arī uz cilvēka veselību (piemēram, mazina sāpes, novērš matu izkrišanu, dziedē alkoholismu, nomierina nervus) un raksturu (mazina vai pastiprina kādu rakstura iezīmi, attur cilvēku no pārgalvīgas rīcības), tāpēc katram cilvēkam atbilst vairāki akmeņi.
To izvēli nosaka gan cilvēka horoskopa zīme, gan valdošā planēta, gan tās piešķirtās sliktās un labās rakstura īpašības, gan ar veselību saistītās problēmas (katra horoskopa zīme valda pār noteiktu cilvēka ķermeņa daļu, orgānu, tāpēc tas ir jāsaudzē un ar to visbiežāk ir saistītas saslimšanas, sāpes).
Skaudība
Visiem ir zināma patiesība, ka dalīta bēda ir pusbēda, bet dalīts prieks ir divkāršs prieks. Nopērkot kaut ko jaunu, noslēdzot veiksmīgu darījumu, mēs nesteidzamies par to paziņot "pasaulei". Iemesli, kāpēc nevēlamies divkāršot savu prieku, var būt dažādi - no komercnoslēpuma līdz personiskai kautrībai.
Bet būsim godīgi un atzīsim, ka galvenais iemesls ir bailes iedzīvoties skauģos, bailes, ka mūs varētu noskaust.
Paņēmiens, kā paglābties no skaudības, ir parādīt ienaidniekiem, ka nevari radīt tiem ne vismazākās briesmas, tāpēc nav vērts tērēt spēkus un enerģiju. Šinī gadījumā par amuletu var kļūt jebkura nabadzības, bezpalīdzības, pazemotības zīme (piemēram, vecas un nonēsātas drēbes). Bet vai ir vērts izmantot šādu paņēmienu, ja pie rokas ir droši palīgi?
Amuleti no kristāliem, minerāliem un akmeņiem var būt gan kā rotaslietas - ierāmēti zeltā, sudrabā vai citā metālā, gan neslīpētā veidā un pat neapstrādāti.
Kāpēc tieši akmeņi un kristāli? Tie iedarbojas uz visu, kas atrodas līdzās. Tāpēc tie ietekmē mūsu ķermeņa šūnas. Vēl tie kalpo kā palielināmais stikls, kas fokusē kosmiskās un planētu enerģijas vibrācijas un virza tās pa mūsu ķermeņa meridiāniem.
Labākie amuleti pret skaudību ir sūnu ahāti, kurus dēvē arī par dendrītu ahātiem vai medfordītiem. Auniem, Strēlniekiem un Zivīm no skaudības labāk sargāties ar sarkanā koraļļa vai hrizoprāza palīdzību.
No naida, meliem, konkurences, informatīvās pieslēgšanās, pieburšanas, ļaunas acs, buršanas un vampīrisma aizsargāties palīdzēs amulets.
Piemēram, no negatīvas enerģijas iedarbības saskarsmē ar citiem – ametists, kalnu kristāls, malahīts šerils (melnais turmalīns), zaļā un sarkanā jašma; no psihiskas un informatīvas iedarbības – berils; no zagļiem un māju apdraudošām briesmām – granīts, hrizolīts, berils.
Lai amulets pildītu sargātāja lomu: akmenim jābūt īstam (mākslīgie un imitācijas nestrādā); jo augstāka akmens kvalitāte, jo lielāks amuleta spēks; citu cilvēku "uzlādēti" vai ieprogrammēti akmeņi labākajā gadījumā ir neitrāli, bet var nest arī ļaunumu.
Veiksme biznesā
Ja biznesā nesokas, cilvēks meklē neveiksmju cēloņus un izeju no strupceļa. Ja biznesā veicas – cenšas kļūt vēl bagātāks, saglabāt iekrāto, pasargāt to no tīkotājiem un stiprināt savu varu.
Akmeņi var palīdzēt, tikai jāzina, kādu akmeni izvēlēties, kā to nēsāt vai kur nolikt.
Darbavietā, ofisā vai veikalā kristāli un akmeņi var palīdzēt nopelnīt naudu, atnesīs laimi un uzlabos savstarpējās attiecības. Kalnu kristālu varat nolikt uz galda sev priekšā ar sānu malu, nevēršot spices smaili pret sevi vai prom no sevis. Tas dos noteiktību un enerģiju darījumu problēmu risināšanā, kā arī pasargās no datora kaitīgā starojuma un citu cilvēku informatīvās iedarbības.
Uz biznesmeņa darba galda iederēsies jebkuras krāsas (tikai ne melnas) ahāta plāksnīte vai lode.
Ahāts dos iespēju aizstāvēt savas intereses, uzminēt konkurentu plānus, būt ideju ģeneratoram un pasargās no ļaunas acs.
Rezultāti būs materiālajā jomā (ja novietosiet galda 4. zonā), attiecībās ar kolēģiem, padotajiem, partneriem, augstāk stāvošiem un finansu orgāniem (2. zonā), jaunu plānu un darbības veidu attīstībai (7. zonā).
Sarkanā jašma uz galda veicinās intuīciju uz izdevīgiem darījumiem (4. zonā), atvieglos iestāžu apmeklēšanu (1. zonā), un uzlabos attiecības ar priekšniecību (9. zonā).
Darba galda zonas
4 9 2
3 5 7
8 1 6
Ja jūs vēl tikai uzsākat biznesu, jums 7. zonā jāiek brūni - dzeltens ahāts vai uvarovīts, demantoīds (zaļie granīti).
Krīzes situācija biznesā nav reta viešņa. Daži akmeņi var palīdzēt no tās izvairīties vai iztikt ar minimāliem zaudējumiem. Citi ļaus valdīt pār sevi un situāciju, atrast izeju no strupceļa, palīdzēs tiesas procesā.
Veselība
Vājums, kas mūs reizēm vajā, var būt pārpūlēšanās, sakāpinātu emociju, liela apjoma negatīvas informācijas rezultāts.
Var lietot medikamentus, bet var mēģināt uzlabot to ar akmeņu un kristālu palīdzību. Alerģiju ofisā var izsaukt papīra putekļi, paklāji, jaunas mēbeles; tirdzniecības zālēs – dabiskās kažokādas, smaržas, sadzīves ķīmijas preces. Par aizsardzību pret alerģiju var kalpot lazurīts un brūnā jašma.
Galvassāpes kļuvušas par ierastu dzīves sastāvdaļu - palīdzēs ametists, fluorīds, amazonīts (izņemot Skorpionu), serdoliks, serpentīns (izņemot Vēzi), alamandīns (violets ahāts). Bet pret migrēnu - ahāts, hahāts (izņemot Vēršus un Svarus), nefrīts.
Ja ir zems arteriālais asinsspiediens, vēlams nēsāt geliodoru (dzeltenais berils) vai rubīnu, bet ja, paaugstināts, – hrizoprāzu, smaragdu, ofiokalcīdu. Mainīgu asinsspiedienu palīdz regulēt – halcedons un nefrīts (katrai horoskopu zīmei sava krāsa).
No mūsdienu dzīvesveida un tempa cieš nervu sistēma. Akmeņi palīdz noņemt nogurumu, mierīgi reaģēt uz ārējiem apstākļiem. Piemēram: rubelītis (rozā turmalīns), rodonīts vai čaroīts, smaragds un hrizoprāzs (atkarīgs no jūsu zodiaka zīmes).
Ja jums darba laikā ilgi nākas atrasties vienā un tajā pašā pozā, - no sāpēm mugurkaulā grūti izvairīties. Šajā gadījumā palīdzēs labradors, kaķa acs, dūmu kvarcs, onikss, hahāts, obsidiāns un safīrs.
Raksturs
Izmantojot akmeņus un kristālus kā talismanus, tie spēj nostiprināt un palīdzēt veidot noteiktas rakstura īpašības.
Onikss palīdzēs aizstāvēt savas intereses. Mēness akmens (ne imitācija) apveltīts ar pārliecināšanas spēju. Bet kopā ar ahātu palīdzēs lēmumu pieņemšanā.
Ja dzīve nepārtraukti noliek izvēles priekšā, neiztikt bez citrīna (Skorpionam un Mežāzim tas var traucēt, jo viņi spēj precīzi formulēt mērķus un izvēles problēmas tos neuztrauc).
Paaugstināt pašapziņu palīdzēs smaragds un rodonīts.
Ja esat stūrgalvīgs, palīdzēs kaķa acs. Tās nēsāšana sudraba gredzenā nes laimi.
Mīlestība
No senām dienām akmeņi ir kalpojuši kā mīlestības apliecinājums. Tos dāvināja saderināšanās dienā kā mīlestības un uzticības simbolu.
Mīlestības talismani ir kalnu kristāli ar ieslēgumiem – "Veneras mati" (rutila ieslēgumi zeltainu vijumu veidā) un "Amora bultas" (melnā turmalīna ieslēgumi bultu veidā), kā arī tirkīzs.
Kaislības vīrietī izsauc raibais turmalīns (sarkanais granāts) un hrizolīts.
Sieviešu laimes akmens – sūnu ahāts.
Izvēloties talismanu
Izvēloties akmeni, jāzina, kur labāk nēsāt rotaslietas ar akmeņiem - uz kakla, rokas vai gredzenā uz pirksta. Ja tas ir gredzens, tad kurā pirkstā to vilkt?
Piemēram, ja hrizoprāzu nēsāsiet zeltā uz mazā pirkstiņa, tas palīdzēs risināt materiālas problēmas, bet sudrabā uz zeltneša dos atjaunotni radošam un meklējošam garam. Hrizoprāza kulons uz krūtīm darbojas kā amulets, sargājot no ļaunas acs, skaudības, meliem.
Lai talismans labāk iedarbotos, ir jātic viņa spēkam, jāpanāk kontakts ar to. Vislabākās sekmes sagaidāmas, ja iemācīsimies "elpot caur akmeni". Tas nozīmē, ka iztēlojamies sevi neredzama atmosfēras slāņa ieskautu un domās cenšamies caur akmeni "iesūkt" to sevī, tad izkliedēt pa visu ķermeni vai slimo orgānu. Vingrinājums jāveic vairākas reizes dienā. Liela nozīme arī pašiedvesmai, tātad, svarīgi ir ticēt akmens spējām.
Jo mazāk akmens apstrādāts, jo lielāka tam enerģija, tāpēc talismanu akmeņi neizceļas ar sevišķu skaistumu. Daži no tiem jānēsā parastā ādas siksniņā - saskarē ar miesu, bet citi sudraba ietvarā. Ir arī tādi akmeņi, kas jātur darba kabinetā vai mājās, jāiešuj apģērbā vai vienkārši jāieliek maciņā.
Lai atrastu optimālu variantu, nepieciešama akmeņu individuāla izvēle un speciālista konsultācija. Horoskopu pasaules speciālisti konsultēs jūs talismana izvēlē, turpat varēsiet arī iegādāties atbilstošu talismana akmeni.
Materiāls tapis sadarbībā ar Horoskopu pasauli
***
AUNS. Ametists, ordonikss, visi sarkanie akmeņi - nosaka zodiaks. Jašma, hematīts, granāts, dimants, rubīns, avanturīns - nosaka valdošo planētu Saules, Marsa ietekme. Ametists un nefrīts (mazina galvassāpes), karneols (mazina zobu sāpes) - šo akmeņu pielietojumu nosaka veselības problēmas. Tīģeracs (sargā saimnieku no pārgalvības), topāzs (attur no trakulībām, palīdz saglabāt uzticību) - nosaka rakstura īpašības (Auni ir ļoti pārgalvīgi). Kalnu kristāls (palīdz biznesā) – profesijas dēļ (Auni bieži nodarbojas ar tirdzniecību).
VĒRSIS. Ahāts, karneols, visi baltie, caurspīdīgie – nosaka zodiaks. Safīrs, smaragds, ahāts, pērles – nosaka valdošā planēta Venēra. Zilais ahāts (depresija), baltais tirkīzs (liekais svars), ametists (galvassāpes), akvamarīns (kakla sāpes) – nosaka veselības problēmas. Rozā kvarcs (palīdz mīlas jomā) – Vēršiem bieži vien šajā jomā ir problēmas. Tirkīzs, kalnu kristāls (palīdz tikt pie naudas, bagātības). Rubīns (vadoņu akmens) – nosaka rakstura īpašības (Vērsis ir taisnības cīnītājs).
DVĪŅI. Topāzs, berils, visi sarkanie (jašma, granāts, rubīns) - nosaka zodiaks. Topāzs, smaragds, karneols - nosaka valdošo planētu ietekme (Merkurs). Jaunais džadīts (ārstē bezmiegu), ametists (mazina galvassāpes) - šo akmeņu pielietojumu nosaka veselības problēmas.
VĒZIS. Smaragds, baltais korallis, visi necaurspīdīgie - nosaka zodiaks. Adulārs, akvamarīns, berils, pērles, korallis - nosaka valdošo planētu ietekme (Mēness). Avanturīns (stiprina matus), zilais ahāts (depresija) - šo akmeņu pielietojumu nosaka veselības problēmas. Akvamarīns (stiprina ģimenes saites), avanturīns (priecē sirdi).
LAUVA. Serdoliks, safīrs, onikss, smaragds, obsidāns - nosaka zodiaks. Dimants, avanturīns, rubīns, hrizoprazs - nosaka valdošo planētu ietekme (Saule). Karneols (uzlabo asinsriti), kalnu kristāls (novērš ādas kaites), zilais ahāts (depresija), jašma (gremošanas problēmas) - šo akmeņu pielietojumu nosaka veselības problēmas. Tīģeracs (sargā saimnieku, palīdz mazināt greizsirdību, mazina tieksmi pēc alkohola).
JAUNAVA. Smaragds, jašma, kristāls, safīrs, granāts - nosaka zodiaks. Topāzs, smaragds, karneols, jašma - nosaka valdošo planētu ietekme (Merkurs). Baltais hovlīts jeb baltais tirkīzs, jašma (gremošana, vielmaiņa, svars) - šo akmeņu pielietojumu nosaka veselības problēmas. Ahāts un kalnu kristāls (veiksme biznesā), nefrīts – nosaka profesija.
SVARI. Dimants, berils, "acveidīgie" (tīģeracs, kaķacs, vanagacs), kristāls (tā paveidi – ametists, rozā kvarcs, dūmakainais kristāls), opāls - nosaka zodiaks. Safīrs, ahāts, pērles - nosaka valdošo planētu ietekme (Venēra). Karneols (asinsrite), amazonīts un lazurīts (nervu sabrukums) - šo akmeņu pielietojumu nosaka veselības problēmas. Der arī korallis, zaļā jašma, adulārs.
SKORPIONS. Topāzs, hematīts - nosaka zodiaks. Onikss, ametists, topāzs - nosaka valdošo planētu ietekme (Saturns). Karneols (regulē asinsriti, mazina zobu sāpes) - šo akmeņu pielietojumu nosaka veselības problēmas. Tīģeracs (mazina greizsirdību) – nosaka rakstura īpašības. Der arī malahīts, rubīns, kristāls (okultistu akmens), adulārs – nosaka hobijs, profesija.
STRĒLNIEKS. Tirkīzs, visi sarkanie (rubīns, jašma, granāts), visi zaļie (smaragds, zaļā jašma, sūnu ahāts) - nosaka zodiaks. Tirkīzs, safīrs, lazurīts - nosaka valdošo planētu ietekme (Jupiters). Topāzs (ceļotāju akmens) – nosaka aizraušanās, biežie ceļojumi.
MEŽĀZIS. Onikss, krizoprazs, visi melnie (hematīts, sniegpārslu obsidiāns) - nosaka zodiaks. Onikss, ametists, topāzs - nosaka valdošo planētu ietekme (Saturns) un rubīns, hematīts, jašma, dimants, granāts (Marss). Karneols (vairogdziedzeris, asinsrite), hematīts (urīnpūslis), lazurīts (asinsrite) - šo akmeņu pielietojumu nosaka veselības problēmas. Ahāts un kalnu kristāls (veiksme biznesā) – nosaka profesija.
ŪDENSVĪRS. Safīrs, obsidiāns - nosaka zodiaks. Onikss, ametists, topāzs - nosaka valdošo planētu ietekme (Saturns). Amazonīts (nervi), lazurīts (asinsrite) - šo akmeņu pielietojumu nosaka veselības problēmas. Der arī granāts un amazonīts (astrologu akmens) – nosaka aizraušanās, hobijs, profesija.
ZIVIS. Aleksandrīts, sarkanais korallis, akvamarīns, safīrs, pērles - nosaka zodiaks. Ametists, adulārs, kristāls - nosaka valdošo planētu ietekme (Neptūns). Amazonīts (nervi), ametists (alkoholisms) - šo akmeņu pielietojumu nosaka veselības problēmas. Topāzs (fantazētāju, sapņotāju akmens) – nosaka rakstura īpašības.

Citu datumu laikraksti

 • Svētkos ēdīsim, bet nepārēdīsimies!

  Vasaras saulgriežu svinēšana izsenis ir saistījusies ar šiem svētkiem raksturīgu ēdienu un dzērienu baudīšanu. Gribu uzsvērt - baudīšanu.Vasaras...

 • Visi Jāņi ir labi cilvēki

  Tā domā Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas saimnieks Jānis Jēkabsons.Tā domā Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas saimnieks Jānis Jēkabsons....

 • Aplīgošanas dziesmas

  Ir noslēdzies "Alūksnes Ziņu" rīkotais aplīgošanas dziesmu konkurss.Ir noslēdzies "Alūksnes Ziņu" rīkotais aplīgošanas dziesmu konkurss. Balvas -...

 • Upe

  - Saimniec, ka tik mēs neiedzīvojamies nelaimē! - Anda sabiedēta teic, ienākusi kambarī. - Par ko tā?15. - Saimniec, ka tik mēs neiedzīvojamies...

 • Bez vīzas uz Serbiju un Melnkalni

  31.maijā ir stājies spēkā vienpusējs bezvīzu režīms ar Serbiju un Melnkalni.31.maijā ir stājies spēkā vienpusējs bezvīzu režīms ar Serbiju un...

 • Izmaiņas tehniskās apskates kārtībā kravas automobiļiem un autobusiem

  No 1.jūlija mainīs kārtību, kādā jāveic periodisko valsts tehnisko apskati kravas automobiļiem ar pilno masu virs 16 000 kilogramiem, piekabēm un...