Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Akreditē pagasta mūzikas un mākslas skolu

Akreditācijas ekspertu komisija aizvadītājā nedēļa atzinusi, ka Gaujienas mūzikas un mākslas skola akreditējama uz vienu gadu.

Akreditācijas ekspertu komisija aizvadītājā nedēļa atzinusi, ka Gaujienas mūzikas un mākslas skola akreditējama uz vienu gadu. Skola šo atzinumu saņēmusi kā profesionālās izglītības iestāde, kas īsteno mākslas un kultūras izglītības programmas.
"Mūsu skolā ir akreditētas divas instrumentālās mūzikas – akordeona un klavieru spēles, kā arī vizuāli plastiskās mākslas programma. Gada laikā paspēsim sakārtot visu, kas vēl darāms, lai skolu akreditētu uz ilgāku laiku. Dokumentācija ir sakārtota, bet pietrūkst prakses. Tāpat ir juridiski pareizi jānoformē telpu noma no Gaujienas evaņģēliski luteriskās draudzes. Bet galvenais – jānodrošina izglītības programmu profesionālā kvalifikācija. Klavieru spēles apmācībā ir vajadzīgs speciālists. Tāds ir atrasts un sācis darbu, tāpēc ceram, ka viņš paliks strādāt," stāsta Gaujienas mūzikas un mākslas skolas direktore Ilze Rožkalne.
Skolā mācās 55 audzēkņi, no tiem puse apgūst mūzikas un tikpat – mākslas programmu. Klusajā nedēļā skolēni koncertē.
"Otrdien uzstājāmies Gaujienas speciālajā internātskolā, trešdien – ģimnāzijā, kur klausītāji bija arī pagasta iedzīvotāji, bet Zaļajā Ceturtdienā tradicionāli ir skolas sarīkojums. Skanēja ne tikai mūzika, bet bija dzirdams arī olu sišanas troksnis, jo katrs nāca ar savu "groziņu"," pauž I.Rožkalne.
Svētdien viņi ar priekšnesumiem piedalīsies Lieldienu dievkalpojumā.

Citu datumu laikraksti

  • Aunam jāanalizē sava rīcība

    AUNS. Jaunievedumu īstenošana saistīsies ar negaidītiem šķēršļiem.AUNS. Jaunievedumu īstenošana saistīsies ar negaidītiem šķēršļiem. Slepeni...

  • Aicina ciemos pie Lieldienu zaķa

    No 16. līdz 20. aprīlim Latvijas Dabas muzejs aicina apmeklēt tradicionālo dekoratīvo trušu izstādi "Ciemos pie Lieldienu zaķa", kura veidota...

  • Garneļu sautējums ar sēnēm

    Lai ēdienkarti padarītu interesantāku, netērējot daudz laika un naudas, piedāvāju gatavot garneļu sautējumu ar sēnēm.Lai ēdienkarti padarītu...