Alūksnē atver daudzveidīgu pakalpojumu biroju

Alūksnē šonedēļ ir atvērts jauns Juridisko, grāmatvedības, tūrisma un lietišķo pakalpojumu birojs. To izveidojušas piecas alūksnietes - Ilze Rubene, Iveta Zaķe, Inese Grava, Agnese Melece un Jana Zilkalne.

Alūksnē šonedēļ ir atvērts jauns Juridisko, grāmatvedības, tūrisma un lietišķo pakalpojumu birojs. To izveidojušas piecas alūksnietes - Ilze Rubene, Iveta Zaķe, Inese Grava, Agnese Melece un Jana Zilkalne.
Viņas atzīst, ka ideja veidot šādu biroju radās pēkšņi, un mēneša laikā tika īstenota.
"Līdz šim katra pie sevis klusībā domājām, ka varētu uzsākto ko līdzīgu, bet nevarējām saņemties. Iveta Zaķe bija iniciatore šāda biroja veidošanai un spēja ieinteresēt arī mūs. Uzskatām, ka līdz šim Alūksnē nav bijis pietiekams juridisko pakalpojumu nodrošinājums, tādēļ ceram, ka varēsim palīdzēt iedzīvotājiem un ka būs arī pieprasījums," stāsta I.Rubene.
I.Zaķe un I.Rubene sniegs juridiskos pakalpojumus un konsultācijas, palīdzēs interesentiem izstrādāt projektus, sniegs konsultācijas par uzņēmumu reģistrāciju, reorganizāciju, likvidāciju un pārreģistrāciju.
"Tagad pieprasītas ir konsultācijas uzturlīdzekļu piedziņas jautājumos, tādēļ sniegsim arī tās. Konsultēsim par laulības līgumu izstrādāšanu un to reģistrāciju, par laulības šķiršanu, palīdzēsim sagatavot nepieciešamos dokumentus iesniegšanai tiesu instancēs," saka I.Zaķe.
Viņai šogad jāizstrādā diplomdarbs, lai kļūtu par diplomētu juristi. Jau bērnībā viņas mīļākā grāmata bijusi "Kriminālistikas 100 gadi", bet tagad viņa ir gandarīta, ka izdevies īstenot savu sapni un kļūt par juristi.
I.Rubene uzsver, ka līdz šim Alūksnē brīva niša bija uzņēmumu juridiskajā apkalpošanā. Tagad to varēs izdarīt jaunajā birojā.
"Algot juristu uzņēmumam izmaksā dārgi, bet mēs kā juristes varam sniegt uzņēmējiem arī šādus pakalpojumus. Turklāt, ja cilvēkam nespēsim palīdzēt, varēsim ieteikt, kur un pie kā vērsties," viņa saka.
Grāmatvedības pakalpojumus jaunatvērtajā birojā sniegs A.Melece. "Mana darbība galvenokārt būs orientēta uz tiem uzņēmumiem, kuros nav algota grāmatveža. Man kā grāmatvedim nav jābūt daudzos uzņēmumos algotam darbiniekam, bet savu darbu varu sniegt kā pakalpojumu," klāsta A.Melece.
Jana Zilkalne konsultēs lietvedībā - dokumentu, lietu nomenklatūru, amata aprakstu izstrādāšanā un noformēšanā, kā arī darba aizsardzības jautājumos.
Biroja ceļojumu konsultante Inese Grava apmeklētājiem palīdzēs izvēlēties ceļojumu uz jebkuru pasaules valsti vai arī izstrādās grupu braucienus, ceļojumu maršrutus, rezervēs naktsmītnes un aviobiļetes, prāmja biļetes. Viņa sadarbosies ar Latvijā pazīstamām ceļojumu aģentūrām, piemēram, "Impro ceļojumi", "Domina Travel Latvia", "Novatours" un citām. "Līdz šim alūksniešiem bija jādodas uz Rīgu un jāapmeklē daudzas ceļojumu aģentūras, līdz viņi atrada piemērotāko piedāvājumu, bet tagad vienviet un tepat Alūksnē varēs saņemt konsultācijas, uz kuru valsti doties," saka I.Grava.
Jaunā biroja darbiniecēm ir izveidots savs darba grafiks, tādēļ apmeklētāji tiek aicināti iepriekš pieteikties telefoniski.

Citu datumu laikraksti

 • Meklēsim purva bruņrupučus kopā!

  Starptautiskajā dzīvnieku aizsardzības dienā - 4.oktobrī - Rīgas Nacionālais zoodārzs sadarbībā ar Latgales Zooloģisko dārzu uzsāk akciju “Meklējam...

 • Lai neizdegtu kā svece

  Mūsdienās cilvēki nereti ir spiesti strādāt pāri saviem spēkiem, lai nopelnītu sev iztiku. Rezultātā rodas spēku un enerģijas izsīkums.Mūsdienās...

 • Dzimtajās mājās saimnieko ceturtajā paauzdē

  Jaunalūksnieti Gunitu Dābolu var apbrīnot vairāku iemeslu dēļ. Jauna sieviete, kas enerģiski izlēmusi saimniekot piemājas saimniecībā “Sproģi” jau...

 • Ugunsgrēks vecajiem ļaudīm atņem mājas (27.septembrī)

  Ieinteresēta persona: “Notikums kārtējo reizi parāda, kādos apstākļos dzīvo vecie un slimie cilvēki Latvijā. Gribu izteikt vislielāko atzinību...

 • Dziesmotā rudens diena

  Sestdien, 17.septembrī, Ernsta Glika Alūksnes valsts ģimnāzijas un Alūksnes pilsētas sākumskolas 5. līdz 9.klašu koris un Ernsta Glika Alūksnes...

 • Nelaimē parādās varoņi

  Nelaime nenāk brēkdama. Skaistajā rudens sestdienā, 24.septembrī, Apes kapos godināja un pieminēja viņsaulē aizgājušos Apes iedzīvotājus, iededzot...