Alūksnē autoavārijā iet bojā jauns vīrietis

Pagajušās nedēļas nogalē, sestdien un svētdien, Alūksnes rajonā notika divas smagas autoavārijas ar cietušajiem, no kuriem viens mira negadījuma vietā.

Pagajušās nedēļas nogalē, sestdien un svētdien, Alūksnes rajonā notika divas smagas autoavārijas ar cietušajiem, no kuriem viens mira negadījuma vietā.
"Viena avārija notika sestdien, 24.septembra vakarpusē, ceļa Ilzene - Līzespasts 18.kilometrā. 1987.gadā dzimusi jauniete, kurai nav autovadītāja apliecības, vadīja automašīnu "VW Passat", ceļa līkumā iebrauca pretējā braukšanas joslā, automašīnai sākās sānslīde, tāpēc tā nobrauca no ceļa un iebrauca kokā. Negadījumā cieta pati jauniete un vēl trīs pasažieri, kas dzimuši 1987., 1985. un 1986.gadā. Alkohols septiņpadsmit gadus vecas jaunietes asinīs netika konstatēts. Acīmredzot izvēlētais braukšanas ātrums bija pārāk liels un autovadītāja prakses trūkuma dēļ automašīna ceļa līkumā netika novaldīta," stāsta Alūksnes rajona policijas pārvaldes Kriminālpolicijas pirmstiesas izmeklēšanas nodaļas priekšnieka pienākumu izpildītājs Vladimirs Dorožkins.
Otra avārija notika 25.septembrī pulksten 7.50 Alūksnē, Pleskavas ielā. "Automašīnas "Audi 80" vadītājs nobrauca no ceļa un iebrauca kokā. Negadījuma vietā mira 1972.gadā dzimis vīrietis, bet 1975.gadā dzimis vīrietis smagā stāvoklī ir nogādāts Alūksnes slimnīcā. Pašlaik nav zināms, kurš vīrietis vadīja automašīnu - par to vēl notiek izmeklēšana. 1975.gadā dzimušajam vīrietim, kas nogādāts Alūksnes slimnīcā, asinīs konstatētas 3,14 promiles alkohola.
Tas, vai arī otrs vīrietis bija lietojis alkoholu, būs zināms vēlāk pēc līķa medicīniskās ekspertīzes veikšanas. Arī negadījuma iemesli vēl nav skaidri," saka V.Dorožkins.

Citu datumu laikraksti