Alūksnē bridžisti sacenšas turnīrā

Alūksnē nesen risinājās bridža turnīrs “Alūksnes pavasaris 2005”, kurā piedalījās ne tikai pašmāju bridžisti, bet arī daudzkārtējā Latvijas čempione bridžā Anita Folkmane, Latvijas čempioni Aivars Tihane un Ildze Straume.

Alūksnē nesen risinājās bridža turnīrs "Alūksnes pavasaris 2005", kurā piedalījās ne tikai pašmāju bridžisti, bet arī daudzkārtējā Latvijas čempione bridžā Anita Folkmane, Latvijas čempioni Aivars Tihane un Ildze Straume, kā arī citi pazīstami spēlētāji.
No Alūksnes bridža kluba spēlētājiem 7.vietu izcīnīja alūksnieši Jānis Cīmiņš un Jānis Cīmiņš juniors. Bridža vecmeistari Vitauts Makužs un Jānis Prazņicāns izcīnīja 10.vietu, bet pārējie Alūksnes spēlētāji startēja atbilstoši savai meistarībai.
1.vietu izcīnīja Edīte Klīdzēja un Alvils Berzinskis, 2.vietu - Aivars Tihane un Ildze Straume, kas ir Latvijas čempioni bridžā, bet 3.vietu - Anita Folkmane un Petro Samolčevs. A.Folkmane ir gan Padomju Savienības čempione bridžā, gan daudzkārtēja Latvijas čempione.
"Kopumā sacensībās startēja 21 bridžistu pāris, astoņi bija no Alūksnes. Pozitīvi, ka, salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu, šogad no Alūksnes turnīrā startēja par trīs pāriem vairāk. Pērn no Vidzemes šajās sacensībās startēja septiņi pāri, bet šogad jau 13. Turnīrā meistarības līmenis nav samazinājies, jo pie mums brauc daudzi pazīstami bridžisti," stāsta bridža turnīra "Alūksnes pavasaris 2005" organizators Jānis Cīmiņš.
Pašlaik Jānis Cīmiņš juniors ir iekļauts Latvijas skolēnu bridža izlasē. Jau maijā viņš dosies uz bridža treniņnometni Kurzemē. Savukārt Alūksnes bridža klubs pašlaik ir otrs lielākais (pēc Rīgas) jauniešu bridža centrs.
Drīzumā ir paredzēts arī Alūksnes rajona bridža čempionāts.

Citu datumu laikraksti