Alūksnē gatavojas būvēt “Statoil” degvielas uzpildes staciju

SIA “Latvija Statoil” pieļauj, ka jau šogad varētu sākties Alūksnes degvielas uzpildes stacijas celtniecības darbi.

SIA "Latvija Statoil" pieļauj, ka jau šogad varētu sākties Alūksnes degvielas uzpildes stacijas (DUS) celtniecības darbi. Pašlaik uzņēmums veic nepieciešamos izpētes un sagatavošanās darbus.
Alūksnes pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Grūbe apstiprina, ka pašlaik tiek veikts izpētes darbs par "Statoil" iespēju darboties Alūksnē. "Iespējamā DUS celtniecības vieta ir pie Baložu bulvāra - gar Pils ielu, iepretim Hipotēku bankas Alūksnes filiālei. Blakus tai vietai, kur dome ir atļāvusi celt SIA "Mežam un dārzam" tirdzniecības kompleksu," stāsta A.Grūbe.
Kad "Statoil" būs izstrādājis tehnisko plānu, Alūksnes dome to izskatīs un apspriedīs. DUS celtniecības projektam varētu organizēt sabiedrisko apspriešanu, lai arī iedzīvotāji var izteikt viedokli. "Pilsētas pašvaldība izvirzīs savus noteikumus - ko uzņēmums, ienākot pilsētā, varētu labiekārtot. Pozitīvs labums, ko iegūs visa pilsēta, tiks sakopta vieta pašvaldības centrā," vērtē A.Grūbe.
SIA "Latvija Statoil" mārketinga departamenta vadītāja Dace Lodziņa atzīst, ka degvielas staciju tīkla paplašināšana Ziemeļvidzemes reģionā vienmēr ir bijusi uzņēmuma stratēģiskā attīstības plāna sastāvdaļa. "Mūsu esošie klienti un Alūksnes iedzīvotāji jau agrāk ir izteikuši vajadzību pēc "Statoil" DUS Alūksnē, jo 50 kilometru un vairāk rādiusā nav nevienas "Statoil" DUS. Mūsu plāni sakrīt ar klientu vēlmēm un Alūksne ir pilsēta ar izaugsmes iespējām," viņa klāsta.
Viņa uzsver, ka Alūksnes DUS būvniecības projekta īstenošana pašlaik ir sākumstadijā, tādēļ vēl nav precīzi zināms, kāda varētu būt jaunā stacija.

Citu datumu laikraksti