Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Alūksnē īsumā

Krievijas ◆ pierobežas teritoriju iedzīvotāji, kuri iepriekš Alūksnes novada pašvaldībā ir pieteikušies vienkāršotās robežšķērsošanas atļaujas saņemšanai, var doties uz Krievijas Federācijas vēstniecību Rīgā vai Ģenerālkonsulātu Daugavpilī, lai iesniegtu nepieciešamos dokumentus. Nākamais termiņš, kad iedzīvotāji varēs pieteikties atļauju saņemšanai, būs 15.marts.  To var izdarīt pagastu pārvaldēs vai pašvaldības administrācijā Alūksnē.

Alūksne ◆ 7.janvārī apmēram pulksten 20.00 Pils ielā veikala “Maxima” telpās zemē stiprā reibuma dēļ gulēja kāds 1960.gadā dzimis vīrietis, kurš tika nogādāts policijas iecirknī atskurbšanai.

Mārkalne ◆ 6.janvārī 1965.gadā dzimis vīrietis vadīja automašīnu “Škoda” 1,04 promiļu reibumā.

Alūksne ◆ 6.janvārī Lielā Ezera ielā 1992.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu “VW Golf”, nebija pietiekami uzmanīgs, kā rezultātā nobrauca no ceļa braucamās daļas un sabojāja ceļa zīmi.

Apes novads ◆ 10.janvārī saņemta informācija, ka Apes pagastā no 2 traktoriem nozagti aptuveni 200 litri dīzeļdegvielas.

Alūksne ◆ 9.janvārī Laurencenes ielā administratīvā lietvedība sākta pret kādu vīrieti un sievieti, kuri stiprā alkohola reibuma dēļ nespēja parūpēties par saviem bērniem – 2012.gadā dzimušo meitu un 2003.gadā dzimušo dēlu. Vīrietim konstatēts 3,69 promiļu reibums, savukārt sievietei – 1,04 promiles.

Veclaicene ◆ 12.janvārī apmēram pulksten 7.30 uz vietējas nozīmes ceļa avarēja 1963.gadā dzimuša vīrieša vadītā automašīna “Toyota Hilux”. Sākotnējā informācija liecina, ka vadītājs nav izvēlējies drošu braukšanas ātrumu, kā rezultātā iebrauca grāvī un apgāzās.

Alūksne ◆ 9.janvārī pulksten 10.37 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā tika saņemts izsaukums uz Darba ielu: divstāvu dzīvojamās mājas otrajā stāvā dega telpas un sadzīves mantas 60 kvadrātmetru platībā. Pulksten 14.38 ugunsgrēks tika likvidēts.

Zeltiņi ◆ 9.janvārī pulksten 22.30 tika saņemts izsaukums: dega vienstāva kūts jumts un griesti 30 kvadrātmetru platībā. Pulksten 00.53 ugunsgrēks tika likvidēts.
 
Jaunlaicene ◆ 11.janvārī pulksten 16.19 tika saņemts izsaukums: divstāvu dzīvojamās mājas skurstenī dega sodrēji kvadrātmetra platībā. Pulksten 18.08 ugunsgrēks tika likvidēts.

Citu datumu laikraksti

  • Jaunais gads

    Astoto dienu dzīvojam jaunajā gadā. Kāds to noteikti sācis ar jaunu apņemšanos būt labākam vai mainīties, apgūt ko jaunu, izdarīt kaut ko sen...

  • Ar velosipēdu vairs nedrīkst braukt pa ietvi

    Ir stājušies spēkā jaunie Ceļu satiksmes noteikumi ar mērķi uzlabot ceļu satiksmes drošību, īpašu uzmanību pievēršot mazaizsargātajiem satiksmes...

  • Zvaigznes dienā

    Ar katru bērniņu, kurš ienāk pasaulē, dzimst jauna zvaigzne gaismas planētā.Tā vada jauno dzīvību no zilā tālumaun vienmēr atrodas tā tuvumā:kā...