Alūksne īsumā

Alsviķos ◆ 3.augustā pulksten 7.19  Alsviķu pagastā, autoceļa Alūksne – Ape 7 kilometrā, 1961.gadā dzimis vīrietis vadīja traktoru, būdams 3,66 promiļu reibumā.

Alūksnē ◆ 18.augustā Alūksnes Kultūras centrā norisināsies Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) 28. Kongress, kurā iekļauti vairāki ļoti nozīmīgi jautājumi, tostarp LPS Revīzijas komisijas ziņojums, LPS Statūtu grozījumu izskatīšana un apstiprināšana un LPS priekšsēža vēlēšanas.

Alūksne ◆ SIA “Būvfirma Inbuv” ieguvusi tiesības par 163 996 eiro, neskaitot pievienotās vērtības nodokli, veikt vēsturisku objektu restaurāciju un atjaunošanu Alūksnes muižas parkā. Būvdarbu laikā tiks atjaunots Pomonas templis, granīta obelisks un divas strūklakas, kā arī labiekārtots parks. SIA “Būvfirma Inbuv” pērn nopelnīja 122 857 eiro un apgrozījumā sasniedza 2,28 miljonus eiro. Kuldīgas novadā reģistrētais uzņēmums pieder Tomam Trubinam, un tajā strādā 33 darbinieki.

Liepna ◆ Saidu kapu labiekārtošanu un zvanu torņa uzstādīšanu Liepnas pagastā par 11 594 eiro veiks SIA “Ozolmājas”. Projektā plānots izveidot zvanu torni ar nojumi un šķembām klātu taciņu līdz tai. Konkursā bija saņemti trīs pieteikumi.

Jaunalūksne ◆ 8.augustā pulksten         7.58 Jaunalūksnes pagastā, autoceļa Alūksne – Zaiceva 11. kilometrā, 1953.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu “Volkswagen”, nobrauca no ceļa braucamās daļas, bojājot ceļa apzīmējumu un iebraucot upē. Ceļu satiksmes negadījumā nebija cietušo, bojāta automašīna. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

Liepnā ◆ 19.augustā Liepnas internātpamatskolā notiks skolas 60 gadu jubilejas pasākums, kā arī 3.absolventu salidojums. Salidojums sāksies pulksten 16.00, bet neformālā pasākuma daļa noritēs estrādē “Saidupīte”, kur sanākušie varēs baudīt zaļumballi, kā arī mieloties ar līdzpaņemtajiem groziņiem. Sīkāku informāciju par pasākumu var uzzināt, zvanot uz tālruņa numuru: 26323276.

— Diāna Lozko,
Agita Bērziņa, Anžela Geļanu

Citu datumu laikraksti

 • Aicina uz nakti ar (pie) ūdensrozēm

  Aicina uz nakti ar (pie) ūdensrozēm

  Sestdien, 29.jūlijā, Jaunlaicenē svinēs Muižas svētkus, kuriem šogad dots skanīgs nosaukums - “Nakts ar (pie) ūdensrozēm”. Grib atjaunot ūdensrožu...

 • Koncerts pilsētas cilvēka iekšējam “es”

  Alūksnes pilsētas svētku laikā - 5.augustā pulksten 14.00 - ikviens gaidīts Alūksnes Kultūras centra Lielajā zālē, lai klausītos komponista Uģa...

 • Mazdārziņu “universs” 6

  Mazdārziņu “universs”

  (Turpinās no 1.lappuses)Mazdārziņu teritorijas Alūksnes pilsētā un piepilsētā ir gluži kā savi “universi”, kuros dzīve rit īpašu  gaitu, daudz...