Alūksne īsumā

Alūksne ◆ 20.janvārī ir reģistrēta informācija, ka pulksten 18.33 Jāņkalna ielā notika konflikts starp nenoskaidrotām personām. Ierodoties policijai, konflikts tika novērsts. 2000.gadā dzimis jaunietis ir vērsies ārstniecības iestādē, un no viņa pieņemts iesniegums.

Pededze ◆ 23.janvārī pulksten 3.57 ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Pededzes pagastu. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka ar atklātu liesmu deg garāža 40 kvadrātmetru platībā. Pulksten 6.12 ugunsgrēks tika likvidēts.

Alūksne ◆ 22.janvārī pulksten 17.45 Alūksnē, Pils un Lielā Ezera ielu krustojumā, notika 1986.gadā dzimuša vīrieša vadītās automašīnas “BMW” un 1979.gadā dzimušas sievietes vadītās automašīnas “Audi” sadursme. Ceļu satiksmes negadījumā medicīniskā palīdzība sniegta 1979.gadā dzimušajai sievietei, kura no tālākas apsekošanas atteicās. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

Jaunlaicene ◆ 24.janvārī ugunsdzēsēji glābēji devās uz izsaukumu Jaunlaicenes pagastā, kur dzīvojamās mājas  dūmvadā dega sodrēji.

Alūksne ◆ 7.februārī Alūksnes novada pašvaldības administratīvās ēkas lielajā zālē notiks Alūksnes Invalīdu biedrības gada pārskata sapulce. “Bez tradicionālām atskaitēm, ko sniegs valdes priekšsēdētājs un revīzijas komisijas, esam arī sagatavojuši videoprezentācijas par to, ko esam pagājušajā gadā darījuši. Runāsim arī par šāgada plāniem, ko esam apņēmušies izdarīt. Pats lielākais uzdevums būs Vidzemes reģionālo sporta spēļu organizēšana, ko šogad uzdots organizēt mums Alūksnē,” stāsta biedrības valdes priekšsēdētājs Edvīns Fricis Svars. Tāpat arī biedri pārrunās, kurp šogad dosies ekskursijās. Visiem kopā būs jāvienojas, kurp doties un kāda būs ekskursija – atpūta, vēsturi vai dzīvesveidu izzinoša. Alūksnes Invalīdu biedrībā ir 262 biedri, un sapulcē var piedalīties ikviens biedrs.

Mālupe ◆ Šonedēļ Alūksnes novada pašvaldībā atvērs iesniegtos pieteikumus būvdarbiem, lai kādreizējo Mālupes pamatskolas ēku pārbūvētu par Alūksnes novada pašvaldības sociālās aprūpes centru.
“Bija paredzēts, ka būvniecības konkurss noslēgsies 18.janvārī, kad atvērtu saņemtos pieteikumus, bet tas notiks nedēļu vēlāk, jo pretendenti uzdeva daudz jautājumu, uz kuriem bija jāsagatavo atbildes, būvniecības projektā bija būtiskas kļūdas. Nevaru atbildēt uz jautājumu, vai šobrīd Mālupē skolas ēku apkurina,” saka Alūksnes novada domes priekšsēdētājs Arturs Dukulis. Plānots, ka ēkas pārbūves darbi notiks šā gada laikā.

Agita Bērziņa, Sandra Vējiņa, Anžela Geļjanu, Līga Vīksna

Citu datumu laikraksti

 • E-veselība klibo 2

  E-veselība klibo

  Jaunais gads Latvijā sācies ar obligātu valsts E-veselības sistēmas lietošanu, kas paredz, ka turpmāk darbnespējas lapu un valsts kompensējamo zāļu...

 • Būs jāpiejož jostas

  Alūksnes novadā šogad būs jāpiejož jostas ciešāk – iedzīvotāju skaits novadā samazinājies un līdz ar to arī pašvaldības budžets. Par Alūksnes novada...

 • Alūksne īsumā

  Alūksne ◆ 29.decembrī pulksten 10.33 ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama Laurencenes ielā Alūksnē, kur daudzdzīvokļu mājā kādā dzīvoklī...