Alūksne īsumā

Maliena ◆ Palīdzot nelaimē nonākušiem dzīvniekiem, ugunsdzēsēji glābēji 15.jūlijā no grāvja izvilka divas līdz kaklam iestigušas govis.

Ziemeri ◆ 14.jūlijā pulksten 17.50 autoceļa Lāzberģis - Šļukums 6. kilometrā 1983.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu “Volkswagen”, nokļuva sadursmē ar 1990.gadā dzimušas sievietes vadīto automašīnu “Volkswagen”. Pēc sākotnējās informācijas vīrietis nav pārliecinājies par satiksmes drošību,  izbraucis uz ceļa braucamās daļas, iebraucot pretējā braukšanas joslā. Ceļu satiksmes negadījumā cieta 2013.gadā dzimis zēns, kurš nogādāts Alūksnes slimnīcā. Policija skaidro notikušā apstākļus.

Alūksne ◆ Ministru kabinets atbalstījis trīs jaunu valsts un pašvaldību vienoto klientu apkalpošanas centru izveidi Alūksnē, Bauskā un Talsos. Centri piedāvās vairāku valsts un pašvaldību iestāžu ekspertu konsultācijas un pakalpojumus. Alūksnes centrs darbību uzsāks 1.decembrī novada administratīvajā ēkā. Centrā iedzīvotāji varēs saņemt Lauku atbalsta dienesta, Valsts zemes dienesta, Valsts ieņēmumu dienesta un Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes ekspertu konsultācijas un pakalpojumus, konsultatīvu un praktisku atbalstu portāla „www.latvija.lv” e-pakalpojumu pieteikšanā, darbā ar datoru un eID viedkaršu lasītāju lietošanu. Alūksnes novada dome centra izveidei no valsts budžeta saņems 49 663,22 eiro.

Alūksne ◆ Šobrīd Alūksnē nav zvērināta notāra. Zvērinātas notāres Mārītes Ratenieces lietas šobrīd kārto zvērināta notāre Iveta Ozoliņa, kura praktizē Smiltenē un Valkā. Šobrīd alūksniešiem tuvākais notāra birojs ir Gulbenē. “Amata vieta ir izsludināta, un jaunas zvērināta notāra prakses vietas izveide ir procesā. Tas varētu ilgt dažus mēnešus. Aicinām cilvēkus izmantot arī attālinātās iespējas un kārtot savas lietas pie zvērinātiem notāriem virtuālajā birojā portālā “www.latvijasnotars.lv”. Šāda iespēja ir ieviesta no 1.jūlija, to izmantojuši jau vairāki cilvēki. Tas ir ērti, ātri un vienkārši, finansiāli izdevīgāk,” saka Latvijas Zvērinātu notāru padomes komunikācijas vadītāja Liene Krīvena.

Alūksne, Ape ◆ Nodarbinātības valsts aģentūras Alūksnes filiālē uz 18.jūliju reģistrētas šādas vakances: ar darba vietu Alūksnē - mantzinis, attīrīšanas iekārtas operators, kasieris, pastnieks, tirdzniecības zāles darbinieks, spēļu iekārtu pārraugs, konditora palīgs, konditors, kravas automobiļa vadītājs, galdnieks;  Māriņkalnā - vispārējās pamatizglītības skolotāji, pirmsskolas skolotājs, medicīnas māsa, skolotāja palīgs, virtuves darbinieks; Jaunlaicenē - pirmsskolas izglītības skolotājs;  Alsviķos - laukstrādnieks, Alūksnes novadā - intervētājs; Kolberģī un Apē - mazumtirdzniecības veikala pārdevēji.       
— Līga Vīksna,
Sandra Vējiņa, Anžela Geļjanu

Citu datumu laikraksti

 • Pārdošanu atliek

  Pārdošanu atliek  4

  SIA “Alūksnes nami” iecerētajā pārdošanā vakar Alūksnes novada domes sēdē bija pavērsiens – domes priekšsēdētājs Arturs Dukulis rosināja jautājumu...

 • Alūksne īsumā

  Ziemeri ◆ No 28.jūnija sakarā ar tilta avārijas stāvokli līdz ekspertu slēdzienam un turpmāko lēmumu pieņemšanai VAS “Latvijas valsts ceļi” Alūksnes...

 • Uz Mārkalnes ceļa sākušies remontdarbi

  SIA “8 CBR” ir sākuši remontdarbus uz valsts autoceļa Kolberģis–Ponkuļi posmā no Lāzberģa līdz Mārkalnei. Būvnieki aicina autovadītājus būt...