Alūksne īsumā

Alūksnes novads ◆ 3.septembrī pulksten 9.15 autoceļa Litene – Alūksne 10.kilometrā automašīnas “Škoda” vadītājs, izvairoties no sadursmes ar stirnu, nobrauca no ceļa braucamās daļas un iebrauca grāvī. Ceļu satiksmes negadījumā smagi tika bojāta vadītā automašīna, automašīnas vadītājs nogādāts medicīnas iestādē.


Apes novads ◆ 3.septembrī pulksten 19.01 autoceļa Ape – Igaunijas robeža 1.kilometrā vīrietis vadīja automašīnu “VW Golf”, būdams alkoholisko dzērienu ietekmē. Pārbaudē konstatēts, ka minimālā alkohola koncentrācija izelpā ir 2,16 promiles. Pārkāpējam noformēts administratīvais protokols.


Pededze ◆ 4.septembrī Pededzes pagastā, autoceļa Zaiceva-Liepna 2.kilometrā, atrasta pamesta automašīna “Ford” ar ārvalsts numura zīmi. Veicot automašīnas pārbaudi konstatēts, ka uz tās uzliktas valsts numura zīmes, kas izsludinātas meklēšanā Vācijā. Šobrīd notiek transportlīdzekļa vadītāja meklēšana. Automašīna nogādāta Alūksnes iecirknī, uzsākta resoriskā pārbaude.


Jaunlaicene ◆ 4.septembrī pulksten 21.26 ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Jaunlaicenes pagastu, kur ugunsgrēks izcēlies daudzdzīvokļu dzīvojamā mājā. Ierodoties konstatēts, ka vienā no dzīvokļiem deg dīvāns 2 kvadrātmetru platībā. Pirms ugunsdzēsēju glābēju ierašanās no ēkas saviem spēkiem evakuējās pieci cilvēki. Ugunsdzēsēji glābēji no piedūmotā dzīvokļa izglāba vienu cilvēku, kurš bija cietis, un nodeva viņu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem. Pulksten 22.18 ugunsgrēks likvidēts.


Jaunlaicene ◆ 5.septembrī pulksten 20.54 saņemts izsaukums uz Jaunlaicenes pagastu, kur ugunsgrēks izcēlies šķūnī. Dega neapsaimniekots šķūnis 140 kvadrātmetru platībā un klēts jumts 10 kvadrātmetru  platībā. Ugunsgrēks likvidēts pulksten 23.12.


Alūksne ◆ Alūksnes novada pašvaldības aģentūra “ALJA” šodien, 7.septembrī, aicina uz tikšanos makšķerniekus un ikvienu interesentu, lai skaidrotu, kā tiks organizēta saistošo noteikumu “Nolikums par licencēto makšķerēšanu Alūksnes ezerā” projekta izstrāde. Tikšanās būs pulksten 18.00. Alūksnes Kultūras centra Mazajā zālē.

— Ilze Mote, Ilze Dāme – Birziņa

Citu datumu laikraksti

 • Kolberģī izskanēs vasaras melodijas

  Kolberģī izskanēs vasaras melodijas

  Dāsna vasara, samtainas naktis pēc tveicīgām dienām. Debesis satumst, un parādās augusta zvaigznes, iespējams, pat zvaigžņu lietus. Nu ir visīstākais...

 • Baltijas ceļa atceres diena

  Alūksnē, Lielā Ezera ielas skvērā, 23.augustā notiks Baltijas ceļa atcerei veltīts pasākums. Ierasts, ka, atceroties šo Latvijas neatkarības...

 • Uz salidojumu aicina Alūksnes bērnudārza audzēkņus

  Alūksniete Zigrīda Sināte aicina uz sirsnīgu satikšanos kādreizējā Alūksnes pilsētas 1.bērnudārza audzēkņus, kuriem viņa ir bijusi audzinātāja laika...