Alūksne īsumā

Alūksnes novads ◆ Laika posmā no 14. līdz 17.septembrim Alūksnes novadā no kāda īpašuma traktortehnikas nozagta dīzeļdegviela. Policija skaidro notikušā apstākļus.

Alūksne ◆ 16.septembrī pulksten 11.24, Alūksnē, Pils un Latgales ielu krustojumā, kritis motocikla vadītājs. Vīrietis, uzsākot bremzēt, nav ticis galā ar transportlīdzekļa vadāmību, kā rezultātā nokritis, gūstot miesas bojājumus. Cietušais nogādāts medicīnas iestādē. Policija skaidro notikušā apstākļus.

Apes novads ◆ 17.septembrī pulksten 01.44, Apes novadā, autoceļa Velēna – Vireši 30.kilometrā, automašīnas “VW Bora Variant” vadītājs nepakļāvās policijas darbinieku vairākkārtējam rīkojumam apturēt transporta līdzekļi un uzsāka bēgšanu no dienesta auto. Policijas darbinieki pēc brīža atrada to pašu “VW Bora Variant” pamestu bez vadītāja klātbūtnes. Šobrīd notiek vadītāja identificēšana un meklēšana.

Alūksnes novads ◆ Aizvadītajā nedēļā Alūksnes novadā notikuši trīs ceļu satiksmes negadījumi, kuros nav iesaistīti citi transportlīdzekļi un nav informācijas par cietušajiem. 10.septembrī ceļa posmā Jaunanna - Anna automašīnas “Volvo” vadītājs uzbraucis celmam. 11.septembrī Alūksnes novadā avarējusi automašīna “Mazda”, bet 13.septembrī Alūksnē, ceļu remonta posmā, kāds vīrietis iebraucis bedrē un bojājis automašīnu.

Alūksnes novads ◆ Alūksnes novada pašvaldība no valsts budžeta saņēmusi 30 831 eiro, kas paredzēts prēmijām novada pedagogiem. Finansējumu sadalīs gan izglītības iestāžu direktoriem, gan pedagogiem. Lēmumu, kā finansējumu sadalīs, pieņems Alūksnes novada domes septembra sēdē.

Liepna ◆ Liepnas pasta nodaļa 2.oktobrī darbu sāks klientiem piemērotākās telpās jaunā apkalpošanas vietā “Liepziedi”. “Jaunās telpas atrodas pagasta centrā blakus Liepnas pagasta pārvaldes ēkai un ir ērti sasniedzamas gan ar kājām, gan ar sabiedrisko transportu un automašīnu. Nodaļā nodrošināta iekļuve vecākiem ar bērnu ratiņiem un cilvēkiem ar kustību ierobežojumiem. Nodaļa jaunajās telpās strādās atbilstoši līdzšinējam darbalaikam, taču tiks pārskatīts un atjaunināts nodaļas sortiments, veidojot to klientiem interesantāku,” stāsta “Latvijas pasta” pārstāve Gundega Vārpa.

Liepna ◆ Saeima pagājušajā nedēļā atbalstīja likumprojektu, kas paredz nekustamo īpašumu piespiedu atsavināšanu Latvijas un Krievijas valsts robežas joslas ierīkošanai 12 metru platumā. Atsavinās arī vienu nekustamo īpašumu Alūksnes novada teritorijā - “Vecais ceļš” Liepnas pagastā 0,1 hektāra platībā.

Līga Vīksna, Ilze Mote

Citu datumu laikraksti

 • Skolēnu skaits sarūk

  Skolēnu skaits sarūk

  Uzsākot jaunu mācību gadu, skolēni atkal vai pilnīgi no jauna izjūt atbildību, rītus, kad grūti piecelties, un sakārto savu ikdienu. Izglītībai un...

 • Alūksne īsumā

  Alūksnes novads ◆ 3.septembrī pulksten 9.15 autoceļa Litene – Alūksne 10.kilometrā automašīnas “Škoda” vadītājs, izvairoties no sadursmes ar stirnu,...

 • Arī pēc darba gaitām dzīve turpinās

  Arī pēc darba gaitām dzīve turpinās

  Tāda ir kādreizējā SIA “Mākslīgās apsēklošanas stacija” direktore Edīte Ločmele. Viņas pārziņā bija Kalncempju, Strautiņu, Malienas, Annas, Mālupes,...