Alūksne īsumā

Iekļautas jaunas
pieturvietas
Valsts SIA “Autotransporta direkcija” informē – ņemot vērā pasažieru lūgumu, kopš vakardienas,  28. oktobra, vairākos sabiedriskā transporta maršruta Nr. 7769 Alūksne – Liepa – Cēsis reisos iekļautas pieturas “Zīlītes” un “Dzeņi”. Abas minētās pieturas atrodas Alūksnes novada Alsviķu pagastā uz P 34 valsts autoceļa.
“No Alūksnes autoostas kursē četri reisi maršrutā Alūksne – Liepa – Cēsis, kuru kustības sarakstā iekļautas pieturas “Zīlīte” un “Dzeņi”. Tie ir: autobuss, kas no Alūksnes autoostas brīvdienās izbrauc pulksten 13.35 (reiss tiek izpildīts visu gadu); autobuss, kas no Alūksnes autoostas darbadienās izbrauc pulksten 13.35 (reiss tiek izpildīts no 1. jūnija līdz 31. augustam); autobuss, kas no Alūksnes autoostas darbadienās izbrauc pulksten 14.00 (reiss tiek izpildīts no 1. septembra līdz 31. maijam); autobuss, kas no Alūksnes autoostas piektdienās izbrauc pulksten 17.20 (reiss tiek izpildīts no 1. septembra līdz 31. maijam),” stāsta direkcijas sabiedrisko attiecību speciāliste Lilita Pelčere.
Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un paņemt biļeti par savu braucienu, atgādinot, ka statistiku par reisa pieprasījumu veido pasažieriem izsniegtais biļešu skaits. Par konstatētiem biļešu tirdzniecības pārkāpumiem pasažieri var ziņot mūsu kontrolieriem jebkurā diennakts laikā, sūtot īsziņu vai zvanot pa tālruni 27776621.

Ogojot iekož
čūska
Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta brigāde saņēmusi izsaukumu, lai sniegtu palīdzību čūskas koduma gadījumā. “16. oktobrī, ogojot Gaujienas purvā, 64 gadus vecai sievietei rokā iekodusi čūska. Sieviete nogādāta Alūksnes slimnīcā,” informē dienesta Vidzemes reģionālā centra vadītāja vietniece Sniedze Bračka. Savukārt
20. oktobrī Alūksnē sešgadīgs puika kritis no šūpolēm un lauzis roku. “Zēns nogādāts Alūksnes slimnīcā, bet pēc tam pārvests uz Bērnu klīnisko slimnīcu Rīgā,” norāda S. Bračka.

Iespējas darba
meklētājiem
Nodarbinātības valsts aģentūras Alūksnes filiālē uz 23. oktobri reģistrētas šādas vakances: Alūksnē – formētājs, mazumtirdzniecības veikala pārdevējs, būvnieks; Jaun­alūksnē – kokzāģētavas operators, palīgstrādnieks; Alūksnes novadā – intervētājs, apdares darbu strādnieks; Apē – remontstrādnieks, Gaujienā – vilcējautomobiļa vadītājs, kokzāģētavas operators.


Citu datumu laikraksti