Alūksnē koncertēs čigānu ansamblis

Gaidot Valentīna dienu, Alūksnes tautas namā 12.februārī pulksten 17.00 paredzēts neierasts koncerts, kurā uzstāsies čigānu ansamblis “Džeski gloss” no Rīgas.

Gaidot Valentīna dienu, Alūksnes tautas namā 12.februārī pulksten 17.00 paredzēts neierasts koncerts, kurā uzstāsies čigānu ansamblis "Džeski gloss" no Rīgas.
Tulkojumā no romu (čigānu) valodas ansambļa nosaukums "Džeski gloss" nozīmē "sirdsbalss". Alūksnē ansamblis izpildīs koncertprogrammu "Čigānu mūzikas burvestība", ko 19.februārī izpildīs arī Rīgā, Lielajā Ģildē. Koncerta apmeklētāji Alūksnē varēs klausīties čigānu romances krievu un latviešu valodā, klausīties instrumentālus skaņdarbus un vērot dalībnieku krāšņos tērpus.
"Kopā spēlējam un komponējam mūziku jau četrus gadus, bet ansamblis "Džeski gloss" ir dibināts tikai pagājušajā gadā. Ansambļa repertuārā ir sena romu tautas mūzika, romances, mūsdienu romu popmūzika, dziesmas latviešu un krievu valodā, kā arī pašu sacerēti skaņdarbi un dziesmas. Ansamblis jau sen spēlē dažādos saviesīgos pasākumos ar iepriekš sagatavotu programmu, bet tikai tagad nolēmām par sevi pastāstīt plašākai sabiedrībai," stāsta ansambļa vadītājs, vijolnieks Kaspars Pudniks.
Ansambļa pamatsastāvā ir deviņi dalībnieki. Ar skatuves pseidonīmu Rinaldo Tabors uzstājas trīspadsmit gadus vecais ansambļa solists Ritvars Sunīts. Viņš ir festivāla "Zelta kamoliņš" laureāts, kā arī 2004.gada 3. starptautiskā Raimonda Paula jauno izpildītāju konkursa "Jaunās zvaigznes" laureāts. Ansambļa taustiņinstrumentālists ir Agris Sunīts, vokālists - Kaspars Sunīts, vijolnieks - Kaspars Pudniks, soloģitārists - Ansels Kaugers, ritma ģitārists un vokālists - Viktors Kleins, vokāliste Patrīna un divas dejotājas - Rada un Lilija Kozinas. 2004. gada nogalē 19. mūzikas un mākslas festivālā "Bildes" "Džeski gloss" uzstājās kopā ar dziedātāju Agnesi.
Biļetes uz koncertu interesenti var iegādāties Alūksnes tautas namā no pulksten 9.00 līdz 17.00.

Citu datumu laikraksti