Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Alūksnē notika Bērnu forums

Alūksnes domē 4.aprīlī vairāku rajona skolu audzēkņi savus projektus prezentēja Bērnu forumā, kura moto - "Es un tu vienā pasaulē".

Alūksnes domē 4.aprīlī vairāku rajona skolu audzēkņi savus projektus prezentēja Bērnu forumā, kura moto - "Es un tu vienā pasaulē".
Alūksnes rajona Izglītības pārvaldes speciāliste Gunta Kupča informē, ka no šiem projektiem izraudzīs tos, kas pārstāvēs Alūksnes rajonu Latvijas 2. Bērnu forumā, kas maijā notiks Rīgā.
"Izvērtējamo piecu rajona skolu - Alūksnes un Gaujienas ģimnāzijas, Ilzenes, Malienas un Zeltiņu pamatskolas - skolēnu projekti ir atbalstīti vietējās pašvaldībās. Tas nozīmē, ka deputāti ir lēmuši par bērnu ieceru realizēšanu. Zinu, ka projekts izstrādāts arī Trapenes pamatskolā, bet līdz foruma dienai tas nebija atgādāts uz Alūksni," saka G.Kupča.
Bērnu projektu ieceres esot par to, ko vajadzētu mainīt vidē - sākot no skolas, tās apkārtnes un beidzot ar viesnīcas projektēšanu Alūksnē, veloceliņu izveidi un bērnu rotaļu un sporta laukumu pilnveidi.
Forumā speciālisti skolēniem skaidroja arī nacionālo programmu "Par bērniem piemērotu Latviju", pārrunājot galvenās sadaļas: veselība, izglītība, aizsardzība. Bērni domas apkopoja radošajās darbnīcās un pauda, spēlējot teātri, zīmējot un rakstot atklātās vēstules sabiedrībai par to, kā viņi jūtas.

Citu datumu laikraksti

  • Jādzied, kad ir priecīgi, skumji vai bailes

    Pēc vairāk nekā pusotru stundu ilguša koncerta mazpilsētas kultūras centrā Marija joprojām ir moža.Pēc vairāk nekā pusotru stundu ilguša koncerta...

  • Gudrs kā Podnieka suns

    Alūksnes un Gulbenes fotocentra īpašnieks Jānis Podnieks apgalvo, ka sešdesmito gadu vidū Liepnas pusē šis teiciens bija daudzu mutēs, "pielipa"...

  • Pāreja uz D vitamīnu un... ozonu

    Vasaras laiku, pabīdot pulksteņa rādītājus stundu uz priekšu, pirmoreiz – Pirmā pasaules kara sākumā – noteica Vācija, Lielbritānija, Īrija un...