Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Alūksnē viesosies misionāre no Jaunzēlandes

Alūksnes evaņģēliski luteriskās draudzes nama zālē 9.novembrī pirmo reizi viesosies misionāre no Jaunzēlandes Linda Gai un vadīs semināru "Vai man jau ir viss, ko varu iegūt".

Alūksnes evaņģēliski luteriskās draudzes nama zālē 9.novembrī pirmo reizi viesosies misionāre no Jaunzēlandes Linda Gai un vadīs semināru "Vai man jau ir viss, ko varu iegūt".
"Seminārā misionāre runās par tēmām "Kā izskats, ārējie apstākļi, karjera un citas lietas kontrolē manu dzīvi" un "Ar jaunu skatu uz sevi". Seminārs ilgs no pulksten 11.30 līdz 13.30 un uz to aicināts ikviens interesents," stāsta Alūksnes baptistu draudzes māsu pulciņa vadītāja Baiba Meistere.
Viņa norāda, ka Linda Gai viesojas Latvijā no 30.oktobra līdz 10.novembrim. Šī ir viņas ceturtā vizīte Latvijā, bet Alūksnē misionāre būs pirmo reizi.
"Viņa ir apmācīta misijas "Dzīvojot pārpilnu dzīvi" skolotāja un kristīgā padomdevēja. Linda Gai, šīs misijas dibinātājs un direktors Maikls Vels un Rejs Andrjū vada seminārus daudzās pasaules valstīs - Āfrikā, Ukrainā, Filipīnās, Austrālijā, ASV un Latvijā. Linda daudzus gadus jutās kā kristiete, kas ir piekususi un bez drosmes. Dievs ielika viņas sirdī vēlēšanos dalīties ar citiem par to brīvību, ko dod nodošanās Kristum, dzīvojot pārpilnu dzīvi Viņa spēkā. Viņa savā kalpošanā uzrunā sievietes, vīriešus visu vecumu un dažādu kultūru cilvēkus," saka B. Meistere.
"Es esmu dzirdējusi Lingas Gai semināru Rīgā. Tajos izskan praktiska kristietība un dzīvē noderīgi padomi. Alūksnes seminārā Linda Gai runās angliski, bet viņas teikto tulkos Santa Stopniece," klāsta B.Meistere.
Seminārs notiks Alūksnē, Pils ielā 15.

Citu datumu laikraksti