Alūksnes džudisti gūst daudzas godalgas

Alūksnes džudisti nesen piedalījās divās starptautiskās sacensībās Somijā un Igaunijā, kur izcīnīja daudzas godalgotas vietas.

Alūksnes džudisti nesen piedalījās divās starptautiskās sacensībās Somijā un Igaunijā, kur izcīnīja daudzas godalgotas vietas.
Sacensībās Igaunijā 1.vietu izcīnīja Artūrs Mālnieks 42 kilogramu svara kategorijā, Toms Lemeševskis un Didzis Verbickis - 50 kilogramu svara kategorijā. Savukārt 3.vietu izcīnīja seši alūksnieši - Nikolajs Fonarjovs 60 kilogramu svara kategorijā, Oskars Bēniņš un Renārs Zubačs - 34 kilogramu svara kategorijā, Elvis Kopmanis un Kristers Kovgers - 42 kilogramu svara kategorijā, Kaspars Horns - 55 kilogramu svara kategorijā. Savukārt sacensībās Somijā Artūrs Mālnieks izcīnīja 3.vietu 42 kilogramu svara kategorijā un Toms Lemeševskis - 3.vietu 50 kilogramu svara kategorijā.
"Uz Somiju devāmies kopā ar džudo komandu no Ādažiem. Ar viņiem sadarbojamies jau vairākus gadus. Uz Somiju izbraucām 19.novembrī un pavadījām tur četras dienas. Somijā mūsu džudistiem bija spēcīgi pretinieki no Igaunijas, Lietuvas, Krievijas, Norvēģijas un Somijas. No Alūksnes turp devās 17 bērni un divi treneri," stāsta džudo treneris Mareks Marcinkevičs.
Pēc sacensībām Somijā Alūksnes džudisti vietējā džudo kluba pavadībā devās nelielā ekskursijā pa Helsinkiem un aplūkoja Olimpisko stadionu, kas uzcelts 1952.gadā.
Savukārt 27.novembrī Alūksnes džudisti devās uz Tartu Igaunijā, lai arī piedalītos starptautiskās sacensībās. "Te mūsu veiksme bija lielāka, jo zēni izcīnīja trīs 1.vietas un sešas 3.vietas. Arī šajās sacensībās bija sīvi konkurenti no Igaunijas, Somijas un Latvijas. Paši bijām patīkami pārsteigti, ka izcīnījām tik daudz medaļu. Par braucieniem uz ārzemju sacensībām esam pateicīgi SIA "MCD" vadītājam Aivaram Ezeriņam, kas mums palīdzēja finansiāli. Pēc sacensībām Igaunijā lietderīgo apvienojām ar patīkamo un devāmies ekskursijā uz Tartu ūdens atrakciju parku," saka M.Marcinkevičs.
Viņš uzsver, ka pašlaik džudisti gatavojas lielām sacensībām, kas 18.un 19.decembrī risināsies Alūksnē, ģimnāzijas sporta zālē. Tās organizēs Alūksnes džudo treneri.
"Tas būs 4.Starptautiskais džudo turnīrs, kurā piedalīsies apmēram 600 dalībnieku no Igaunijas, Lietuvas, Krievijas un Latvijas. Šajās sacensībās būs ļoti sīva konkurence. No Alūksnes tajās piedalīsies visi džudisti, arī iesācēji, jo vienreiz gadā viņiem ir jāparāda sevi," norāda M.Marcinkevičs.

Citu datumu laikraksti

  • Desmit jaunieši saņem Latvijas pilsonību

    Alūksnieši: lepojas ar ievērojamiem cilvēkiem tuvās un tālās mājās.Alūksnieši: lepojas ar ievērojamiem cilvēkiem tuvās un tālās mājās Alūksnes rajona...

  • Vidusskolā būs integrētā nedēļa

    Ojāra Vācieša Gaujienas vidusskolā projektā “Comenius” 1. līdz 4.klasei risināsies integrētā nedēļa “Pasaka par Zaļo karaļvalsti”.Ojāra Vācieša...

  • Pirmo reizi tiksies rajona dāmu klubiņi

    Pirmo reizi Alūksnes rajona dāmu klubiņiem būs kopīgs pasākums, ko rīkos Kolberģa dāmu klubiņš “Ciemos pie Benitas”.Pirmo reizi Alūksnes rajona dāmu...