Alūksnes futbolistiem atkal uzvara

Ziemeļaustrumu Futbola līgas minifutbola čempionāta septītās kārtas sacensībās Jaungulbenē uzvaru izcīnīja Alūksnes Mobilo strēlnieku bataljona futbolisti.

Ziemeļaustrumu Futbola līgas minifutbola čempionāta septītās kārtas sacensībās Jaungulbenē uzvaru izcīnīja Alūksnes Mobilo strēlnieku bataljona futbolisti.
"Par šīs kārtas labāko spēlētāju atzina Jevgēniju Baranovski, kurš guva sešus vārtus. Vēl mūsu komandā spēlēja un vārtus guva Aldis Kleins (trīs gūti vārti), Aigars Indzers (divi gūti vārti), Imants Ivanovskis (vieni gūti vārti), Igors Stirāns, Viktors Mokšanovs, Vladimirs Kondratjevs, Andrejs Tvardovskis un Artūrs Zosuls," stāsta bataljona sporta instruktors Igors Krūmiņš.
Viņš saka, ka turnīra apakšgrupas spēlē alūksnieši ar rezultātu 2:0 uzvarēja Līvānus un ar 2:1 - Viļānus.
"Pusfinālā mūsu komandai bija jāspēlē ar Madonas bērnu un jaunatnes sporta skolas komandu. Guvām pārliecinošu uzvaru ar 6:0. Finālā atkal bija jāsacenšas ar Viļānu futbolistiem, diezgan vieglā spēlē alūksnieši guva uzvaru ar rezultātu 2:0. 3.vietu šajā minifutbola kārtā izcīnīja futbola klubs "Kvarcs" no Madonas," saka I.Krūmiņš.
Pēdējā minifutbola čempionāta kārta risināsies 16.oktobrī Gulbenē. Pašlaik pēc septiņām kārtām bataljona futbolisti 14 komandu konkurencē ieņem 5.vietu, jo ir piedalījušies tikai piecās sacensību kārtās.

Citu datumu laikraksti

  • Mediķi turpina dumpoties

    Arī pagājušajā nedēļā mediķi turpināja cīnīties par algas palielināšanu. Šobrīd anesteziologiem pievienojušies arī ķirurgi, kas pieprasa palielināt...

  • Oktobra beigās pārgriezīsim pulksteņus

    Naktī no 31.oktobra uz 1.novembri Latvijā pulksteņa radītājus vajadzēs pagriezt par vienu stundu atpakaļ. Šāda kārtība noteikta arī Lietuvā un...

  • “Optimisti” atsāk nodarbības

    Alūksnes pensionāru kluba “Optimisti” dalībnieki pirmajā nodarbībā tiksies 17.oktobrī pulksten 9.30 sporta skolas angārā. Tā vadītāja Gaida Gozeviča...